Lumene tervitas ilumaane Stockmanni kosmeetikaosakonna uues brändialas

Armastatud ilumärk Lumene avas Stockmanni kosmeetikaosakonnas Eesti suurima shop-in-shop brändiala. Sündmuse tähistamiseks kogunesid iluhuvilised neljapäeval, 12. augustil Stockmanni kosmeetikaosakonda, et üheskoos tutvuda Lumene suurima tootevalikuga Eestis. 

 

 

Lumene on kaubamärk, mis on juba enam kui 50 aastat kandnud edasi põhjamaise looduse pärandit: haruldasi arktilisi ja põhjamaiseid eliksiire, kombineerides neid puhta arktilise allikavee ning hoolikalt valitud koostisosadega, et luua tõhusaid nahahooldus- ja jumestustooteid, mis taastavad naha loomuliku tugevuse, ilu ja sära. Brändi eesmärk on algusest peale olnud soov luua tooteid, mis tagaksid tasakaalu ja harmoonia naha, vaimu ja hinge vahel. Märkimist väärib seegi, et Lumene näo- ja kehahooldus ning üle 90% jumestustoodetest on täna veganitele sobilikud. 99% Lumene toodete koostisosadest on pärit puhtast loodusest ning tootepakendid keskkonnasõbralikud.

 

Lumene tegevdirektor Johan Berg sõnas: „Oleme väga põnevil uue Lumene iluala avamise üle Stockmanni kaubamajas. Lumene on 30 aasta jooksul võitnud Eesti ilunautlejate südamed ning meil on hea meel näha brändi kasvu ja arengut. Stockmann on alati olnud üks peamisi ilusihtkohti ning Lumene on väärtustanud Stockmanni kui pikaaegset ja lojaalset partnerit. Uus Lumene brändiala näeb suurepärane välja ja kutsun teid kõiki tutvuma meie põhjamaiste ilusaladustega!“

 

 

„Meil on väga hea meel, et kaks pika ja väärika ajalooga Skandinaavia brändi – Stockmann ja Lumene –, on loonud koostööna meie kosmeetikaosakonda unikaalse ja valgusküllase Lumene iluala. Stockmanni klient väärtustab kvaliteeti, puhtaid tooteid ja asjatundlikku klienditeenindust – seda kõike uuel ja modernsel Lumene alal rõõmu ja uhkusega pakumegi. Tänan südamest Lumenet pikaajalise koostöö ja usalduse eest ning ootame kõiki kliente tutvuma Stockmanni uuenenud kosmeetikaosakonnaga!“ kommenteeris Stockmann Eesti müügidirektor Mairika Juhandi.

 

Lumene uus shop-in-shop paikneb Stockmanni kosmeetikaosakonnas 15 ruutmeetri suurusel alal ning on suurima Lumene tootevalikuga brändiala Eestis.

  

Fotode autor: Kalev Lilleorg