Stockmann esitleb „Uue ajastu esilinastus“ moeshowl sügistalvist premium moodi.

Homme, 11.09 kell 19.00 toimub Stockmanni parkimismajas uue ajastu algust tähistav suurejooneline moeshow. Kohale on kutsutud Stockmanni parimad kliendid, ajakirjanikud ja koostööpartnerid ning samal ajal saab üritust jälgida ka otseülekandena stockmann.ee lehel. Esmakordselt saab moeshow ajal näidatud tooteid endale paari klikiga e-poest ostukorvi lisada.

 

„Algav sügistalvine moehooaeg toob pärast pikemat pausi meieni palju uut ja põnevat. Elu on tasapisi pöördumas tavapärasesse rütmi ja oleme kõik uue ajastu ootel. Uus etapp lubab jätta seljataha kõik keerulise, et me saaks taas nautida kohtumisi ja koosveedetud aega ning ammutada inspiratsiooni sügiseselt küpsetest ja külluslikest värvidest, lõhnadest ja ilust meie ümber,“ ütleb Stockmanni kaubamaja müügidirektor Mairika Juhandi.

 

Uue ajastu mood kombineerib edukalt mugavust ja isikupärast stiili. Moelavadel võidutsevad pehmed vormid ja naturaalsed materjalid. Mängulisust lisavad efektsed lõiked ja elegantsed aksessuaarid. Sügise päevakajalisim palett koosneb loomulikest neutraalsetest värvidest: beežidest, liivakarva, loodusvalgetest ja pruunidest toonidest – unustamata traditsioonilist musta. Värvimaailmale annavad vürtsi ka erinevad rohelised oliivist tumeda khakini, marjade toonid ning sinise-lilla nüansid.