Stockmann toob esimesena Eestisse live shoppingu ostlemise

 

27. mail kell 19.00 toimub Eesti esimene reaalajas ostlemisüritus ehk live shopping. Üritust korraldab Stockmanni kaubamaja veebilehel www.stockmann.ee. Live shoppingu ajal saab stockmann.ee veebilehel jälgida otseülekannet ning näidatavaid tooteid ühe klikiga ostukorvi lisada.

Esimest otseülekannet juhivad stilist Karolin Kuusik ja moetoimetaja Aljona Eesmaa, kes jagavad moesoovitusi algavaks suvehooajaks ning pakuvad inspireerivaid ideid naiste- ja lastemoe teemadel. Otseülekande ajal saab lisaks mugavale ühe klikiga ostlemisele kommenteerida, esitada küsimusi vestlusaknas ning saada jooksvalt vastuseid. Kõik live shoppingu otseülekanded salvestatakse ja salvestisi saab järelvaadata Stockmanni veebilehel.

Stockmanni turunduse ja kliendikogemuse valdkonda juhtiv Katre Uibomäe ütles: „Ühine interaktiivne hetk lemmikstaari või -mõjuisikuga ning hooaja kuumimad tooted ühe klikiga ostukorvis on just see, mis teeb live shoppingust uue populaarse ostlemisformaadi.“ Internetipõhise live shoppingu juured ulatuvad Hiinasse, kus inimesed on aastaid jälginud sotsiaalmeedias otsemüüki ja ostnud miljardite väärtuses tooteid. Taobao ja WeChat platvormid on ühed populaarsemad.

 

„Nüüdseks on reaalajas ostlemise trend jõudnud Põhjamaadesse ning näiteks Soomes on see uusim võimalus väga kiiresti omaks võetud,“ jätkab Katre Uibomäe. Moetooteid on lisaks Soome Stockmannile live shoppingutel müünud ka sellised brändid nagu Stockmanni gruppi kuuluv Lindex, Monki, COS ja Gina Tricot. Eestisse toob live shoppingu esimesena Stockmann.

Olete oodatud jälgima Eesti esimest naiste- ja lastemoe live shoppingu üritust neljapäeval 27. mail kell 19.00 Stockmanni veebilehel www.stockmann.ee

 

Lisainfo:

 

Katre Uibomäe

Stockmanni turunduse ja kliendikogemuse direktor

tel 5110865

katre.uibomae@stockmann.com