Stockmanni on müügile saabunud RITUALS

Stockmann avab Eesti esimese Rituals Cosmetics shop-in-shop ala

 

 

”Rituals brändiga koostöö ning ala avamine on meie jaoks uus ja põnev etapp. Rituals oma harmoonilise elu filosoofiaga on vääriliseks täienduseks Stockmanni uuenevasse kosmeetikaosakonda. Meie kliendid hindavad kõrgelt aega iseendale ja kõikide meeltega nautlemist. Rituals on suurepärane bränd, mis kõike seda pakub,” ütleb Stockmann Eesti müügidirektor Mairika Juhandi. Kaubavalikust pakub Stockmann Rituals premium lahendust – keha- ja näohooldustoodete kollektsioone Sakura, Ayurveda, Jing ja Mehr, samuti luksuslikku parfüümivalikut nii naistele kui meestele. Unikaalsest Home kollektsioonist on saadaval kodulõhnastajad ja küünlad.

 

Rituals brändi filosoofia keskendub aja mahavõtmisele ja õnne leidmisele väiksematestki asjadest ning hetkedest, olgu selleks pikk ja mõnus vanniskäik või rikkaliku aroomiga viirukiga koduse õhkkonna loomine. Rituals aitab neid hetki tabada, kogeda ja tunda nendest rõõmu.

 

Inspireerituna iidsetest tarkustest ja erinevate kultuuride traditsioonidest, on Rituals loonud luksuslike, ent samas taskukohaste toodete kollektsioonid nii kodule kui ka kehale, soovides rikastada inimeste elu parimate parfümeeride välja töötatud unikaalsete signatuurlõhnadega ning muuta igapäevased rutiinid rohkem tähelepanuväärsemateks hetkedeks.

 

Rituals shop-in-shop paikneb Stockmanni kosmeetikaosakonnas 35m2 alal, mis võimaldab huvilistel brändi laia tootevalikuga põhjalikult tutvuda.

 

Rituals shop-in-shop kontseptsiooniga poed on levinud Rootsis ja Soomes. Baltikumis on sarnane Rituals pood Leedus, Vilniuses. Eestisse toob Rituals shop-in-shop ehk pood-poes kontseptsiooni esimesena Stockmann.