TOOTE TAGASIKUTSUMISE TEADE

 

TOOTE TAGASIKUTSUMISE TEADE: Basic by Stockmann MANNA dressipluus ja KERA dressipluus.

 

Stockmann plc on ettevaatusabinõuna turult kõrvaldanud Basic by Stockmann kaubamärgi MANNA ja KERA dressipluusid, kuna nende kapuutsi nöörid ei vasta lasteriiete ohutusstandardi (SFS-EN 14682) nõuetele. Need dressipluusid olid saadaval järgmistes suurustes: 140 cm, 146/152 cm, 158/164 cm ja 170 cm. Standardi kohaselt ei tohi vanemate lasteriiete kapuutsi või kaeluse nöörid olla lahtiste rippuvate otstega. Funktsionaalsete ja dekoratiivsete nööride pikkus ei tohi ületada 75 mm. Nöörid ja pingutusnöörid võivad näiteks mänguväljaku atraktsioonide, uste vahele või eskalaatoritesse takerdudes tekitada kägistamis- või muu ohu.

Tarbijatel palutakse esmase ettevaatusabinõuna toode lastele kättesaamatus kohas eemaldada ja raha tagastamiseks tagastada ostukohta või eemaldada ise toote küljest nöör. Kapuutsi on turvaline kanda, kui nöör kapuutsi küljest ära võtta.

Tagasikutsumine kehtib kõigi 19 müügil oleva värvivaliku kohta. Tarbijad saavad tooteid tuvastada kapuutside siseküljel olevate pesuhoolduse etikettide järgi, millel on toote nimi. MANNA ja KERA kapuutsid on olnud saadaval Stockmanni kaubamajades Tallinnas, Helsingis, Tapiolas, Turus, Jumbos, Itises ja Tamperes ning stockmann.com ja stockmann.ee ning stockmann.lv veebipoes 2022. aasta jaanuarist 2024. aasta jaanuarini.

 

Palume siiralt vabandust tekitatud ebamugavuste pärast.

 

Lisainformatsioon:

Stockmanni klienditeenindus

klient@stockmann.com

tel. 6339 539