Päikeselisteks rannapäevadeks

 

Aeg on kaasa haarata oma rannavarustus ning minna nautima päikesepaistet ja merd! Suvised rannariided peaksid olema mugavad, funktsionaalsed ja samal ajal stiilsed. Oluline on valida sellised riietusesemed, mis sobivad erinevateks olukordadeks ning mida saab kergesti kombineerida omavahel. Kindlasti tuleks meeles pidada ka päikeseprille ning muid aksessuaare, mis kaitseks Sind päikesepõletuse eest. 

 

Naiste rannamood

 

Sel suvel on rõhk huvitavate lõigetega rannariietel, mis on ühtaegu elegantsed ja julged, sealjuures silmapaistvad värvid ja julged mustrid lisavad Su rõivastusele lõbusat sära. Ujumisriietele täienduseks on ka vaja rannakleiti, seelikut või pükse, mida oleks hea bikiinide peale panna teel randa. Kergest ja hästi langevast kangast kleit sobib ideaalselt nii linnas jalutamiseks kui ka rannapuhkuseks. Suvel on vaieldamatult klassikaliseks riietuseks ka heledad linasest riidest püksid, mis sobivad nii randa kui ka pidulikule õhtusöögile.

                                                                                            

 

 

 

 

Meeste rannamood 

 

Tänavune suvi on värvide päralt, julgeid ja erksaid toone leidub igal pool. Kombineeri trendikaid mustrilisi ülaosasid ühevärviliste pükstega või ajatult klassikalise sinise-ja-valge komplektiga. Suvise reisiriietuse üheks oluliseks osaks lühikesed püksid, mis on mugavad, hoiavad Sind jahedana ja võimaldavad liikumisvabadust. Ujumisriiete trendid keskenduvad mugavusele ja mitmekülgsusele, eriti populaarsed on retrostiilis bokserpüksid, kuid ka spordipüksid on jätkuvalt populaarsed.

                                                              

 

 

 

Laste rannamood

 

Lapsed armastavad lõbusaid riideid ning ka ujumisriided pole erandiks – armsad loomamustrid või koomiksisarjade tegelaste motiivid muudavad rannapäevad veelgi vahvamaks. Samuti on kvaliteet ja funktsionaalsus olulised aspektid laste rannariiete valikul, et nad saaksid täielikult nautida veemõnusid. Suveriiete puhul eelista kindlasti materjale, mida on lihtne pesta, nii saad lasta lapsel muretult suviseid mänge nautida. Pikkadeks päevadeks rannas on oluline kaasa võtta õhuline pluus, müts või sall, et kaitsta lapsi päikese eest.

                                                       

 

 

 

Praktilised aksessuaarid

 

Päikeseprillid, kübarad ja nokamütsid on ideaalsed aksessuaarid, mis on ühtaegu praktilised ja lisavad stiili igale rõivastusele. Trendikad sandaalid, crocsid ja tossud sobivad suvel nii randa kui ka jalutuskäikudele loodusesse. Kõik vajaliku lõõgastavaks rannapäevaks saad aga mugavalt kaasa võtta mahukas ranna- või seljakotis, nagu saunalina, veepudeli ja päiksekreemi.

                                                                            

 

 

 

 

Suvised rannarõivad peaksid olema valitud nii, et need pakuksid kaitset päikese eest ning samas oleksid kerged ja hingavad. Naturaalsetest materjalidest rõivad, nagu linased kleidid, siidist särgid ja puuvillased püksid, on suurepärane valik. Õiged jalanõud, päikesekreem ning funktsionaalsed aksessuaarid võimaldavad teil nautida iga hetke mere ääres!

 

 

Stockmannist leiad kõik vajaliku ideaalseks rannapuhkuseks!

 

Tutvu valikuga SIIT