Parfüümide võluv maailm

 

 

Parfüümiga on võimalik edasi anda oma unikaalsust samal moel nagu riietuse, jumestuse või aksessuaaridega. Hästi valitud parfüüm võib rääkida palju Sinu isiksusest, parandada Su meeleolu ja jätta kustumatu mulje. Tutvu parfüümide imelise maailmaga ja leia oma signatuurlõhn!

 

UNISEX LÕHNAD

 

Lõhnamaailma trendikamateks uudisteks on nüüd sooneutraalsed ehk unisex lõhnad, mis sobivad suurepäraselt igasse hooaega! Värsked unisex lõhnad sisaldavad mere-, metsa- ja tsitruselisi nüansse. Soojade ja intensiivsete unisex lõhnade hulgast leiab näiteks vaniljet, magusaid vürtsikaid ja hõrgutavaid puuviljanoote. Unisex parfüüm on ka suurepärane kingiidee, sest see sobib kõigile.

 

                                                                                      

 

 

 

KERGED ja VÄRSKED

 

Värsked ja kerged lõhnad sobivad päevasteks pidudeks ning on iseloomulikud suvehooajale. Kergemad on eelkõige puuviljased või lillelised lõhnad nagu jasmiin, roos ja õun, värsked aroomid sisaldavad palju tsitrusviljade, värske muru ja merevee lõhnanüansse. 

 

                                                                                                 

 

 

 

SOOJAD ja RIKKALIKUD

 

Rikkalikud ja soojad lõhnad loovad meeleolu õhtusteks sündmusteks ning sobivad eriti hästi talvel kandmiseks. Kuna tegemist on raskemate lõhnadega, on nendes reeglina tunda muskuse, vürtside, naha ja puidu aroomi. 

 

                                                                                            

 

 

 

VÜRTSIKAD JA IDAMAISED

 

Idamaised, vürtsikad lõhnad kipuvad olema raskemad ning mõjuvad eriti luksuslikult ja eksootiliselt. Just need lõhnad on ideaalsed erakordseteks sündmusteks – tantsuõhtuteks, pidudeks, pulmadeks jne.

 

                                                                                                       

 

 

 

Tänapäeval on parfüüm osa Sinu visiitkaardist, Sa valid selle vastavalt riietusele, üritusele ja loomulikult ka oma tujule. Parfüümiga on võimalik edasi anda oma unikaalsust samal moel nagu riietuse, jumestuse või aksessuaaridega. Tutvu parfüümide imelise maailmaga ja leia oma signatuurlõhn!

 

Stockmanni kaubamajades ja e-poes on saadaval rikkalik valik luksuslikke parfüüme kvaliteetbrändidelt.

 

Leia oma uued lõhnalemmikud SIIT