Sära jõulupeol

 

Nüüd on võimalus kaunilt särada! Sädelev riietus lisab õhtusse pidulikkust ja ülendab pühademeeleolu. Pilkupüüdva jõulupeo riietuse saavutad, kui kannad pealaest jalatallani litritest või metalse läikega, sametist või siidist rõivaid, samuti saab huvitavate aksessuaaride abil muuta silmapaistvaks ka kõige vaoshoituma riietuse. Jõuludeni ei ole vaja oodata – veidi sädelust saab tuua pühademeeleolu ka Sinu argipäeva. 

 

Hiilgav jõulumood sulandub praktilisusega

 

Klassikaline jõuluriietus on litritega või helkivast materjalist kleit, kuid garanteeritult stiilne valik on ka glamuurne pükskostüüm. Efektne riietus sobib eriti enda aega hindavale riietujale – see ei vaja tugevat lisaaktsenti ega keerulist soengut. Traditsioonilise punase või musta asemel proovi midagi originaalset ja mängi värvidega – jõuludeks sobivad suurepäraselt ka näiteks roosa ja sirelililla.

Kui kombineerid silmapaistva riietuse aksessuaaridega, on õnnestunud õhtu garanteeritud. Klassikalised mustad kõrged kontsad ei röövi sädelevalt kleidilt tähelepanu, kuid pingevabamateks jalatsiteks võid valida ka trendikad paksu tallaga saapad, et lisada väikest nüanssi ja vastuolu.

 

            

 

Täienda ajatut peoriietust 

 

Need, kes eelistavad tagasihoidlikumat pidulikku välimust, võiksid valida jõulurõiva juurde pitsi, satiini või peenelt sädelevat siidi. Ajatut stiili saab värskendada – et muuta see jõululikumaks – näiteks erksavärvilise salli, värviliste sukkpükste või pilkupüüdvate ehetega.

Kõige elegantsem peokott on keskmisest väiksem – ja miks ei peakski olema – piisab, kui see mahutab ainult kõige vajalikumaid asju. Samas praktiline piduline eelistab crossbody-mudelit ja vabastab seega käed näiteks toosti tõstmiseks.

Pika peoõhtu tagavad jalanõude sisse libistatud polsterdatud sisetallad ning jalad ei väsi isegi kõrgetel kontsadel.   

                

 

Peoriietuse taaskasutus

 

Särav jõuluriietus ei ole ainult üheks õhtuks, vaid pärast pidu saab peorõivaste parimad osad suurepäraselt võtta ka argipäevasesse kasutusse.

Näiteks helkiva seeliku saab võtta igapäevaseks kandmiseks, ühendades selle vastanditega: vabaaja tossud, plüüskampsun või kohev jakk. Pehmed materjalid, nagu samet, toovad tavariietusele kontrasti ja muudavad kogu välimuse huvitavamaks. 

Aksessuaaridki tasub võtta taaskasutusse. Läikiv kott või kaunilt sädelevad ehted lisavad selle kandjale peensust ka argipäeval.

            

 

 

Sära pealaest jalatallani või lisa tagasihoidlikule riietusele efektsed aksessuaarid ja pärast peoõhtut võib pisut seda glamuuri üle kanduda isegi Sinu igapäevasesse stiili. Leia oma särav ja stiilne peoriietus jõuludeks ja muudeks tähtpäevadeks Stockmanni kaubamajadest ja e-poest!