Soe ja mugav talvestiil

 

Talv võib olla külm ja kõle, kuid õige riietus muudab iga ilma nauditavaks. Investeeri kvaliteetsetesse rõivastesse, aksessuaaridesse ja jalanõudesse ning tunne end soojalt ja mugavalt igas olukorras. 

 

Soojus algab üleriietest

 

Talviste külmakraadide vastu võitlemisel on olulised soojad ja mugavad üleriided. Mantlid, sulejoped ja parkad on just see, mida vajad, et tunda end isegi kõige külmematel päevadel soojalt ja mugavalt. Vali üleriie, mis on valmistatud vastupidavast materjalist ning on tuule- ja veekindel. Olgu see sügis-talvine ülerõivas tagasihoidlikult ühevärvilline, pilkupüüdvalt ruuduline või erksavärviline – stiil on igal juhul garanteeritud!

 

                                         

 

 

Mugavus ja stiil üheskoos 

 

On alanud hooaeg, mil kampsunid, kõrge kaelusega pulloverid ja vestid saavad lahutamatuks osaks meie igapäevasest riietusest. Erinevad materjalid nagu kašmiir ja meriinovill ning kaunid tekstuurid sobivad kokku erinevate rõivakomplektidega. Polokaelus on eriti populaarne sel hooajal ning stiilse komplekti saab kombineerides samades toonides rõivaid. Samas kootud või tepitud vest mitte ei kaitse ainult külma eest, vaid on ka trendikas valik siseriietuses, sobitudes hästi sviitri või pikkade varrukatega särgiga.

 

                                   

 

 

Lisame soojust ja isikupära

 

Talvise riietuse täiustamiseks võivad aksessuaarid olla Sinu parimad sõbrad. Mütsid, sallid ja kindad ei ole mitte ainult praktilised, vaid ka suurepärased abilised oma stiili väljendamiseks. Sügistalvistest aksessuaaridest on olulisim kootud müts, mis sobib ideaalselt kokku luksusliku pehme salliga. Nahkkindad on klassikaline valik, mis ei lähe kunagi moest ning sobivad iga riietusega. Lisades erksates värvides aksessuaare, paistad kindlasti tänaval silma!

 

                                                   

 

 

Sinu kindlad talvekaaslased 

 

Jalatsid on sama olulised kui ülejäänud talveriietus – külma ja lumise ilmaga on kvaliteetsed talvesaapad hädavajalikud. Vali jalanõud, mis on soojad ja veekindlad, et hoida jalad kuivas ja soojas. Tänapäeval on jalanõude valik mitmekülgne, seega leiab igaüks kindlasti endale sobivad talvejalatsid, mis sobivad nende originaalse stiiliga – olgu selleks siis soojad tossud, trendikad poolsaapad või klassikalised pika säärega saapad. 

 

                                       

 

 

 

Talv võib olla külm ja karm, kuid õige talveriietus muudab kogu hooaja nauditavaks. Investeeri kvaliteetsetesse õueriietesse, jalanõudesse, aksessuaaridesse ja kudumitesse, et tunneksid end soojalt ja mugavalt igal sammul. Võta talv vastu stiilselt ja enesekindlalt ning naudi kõiki võimalusi, mida see eriline hooaeg pakub!

 

 

Leia oma uued talvised lemmikud Stockmannist kohapealt või e-poest stockmann.ee!