Sügisel sammu stiilselt

 

 

On saabunud aeg üle vaadata oma sügis-talvise hooaja garderoob, eriti jalanõud! Jalanõud on oluline osa meie igapäevasest elust – need ei ole mitte ainult praktilised, vaid ka moe ja isikupära väljendamise vahendiks. Mitmeotstarbelised jalanõud sobivad igasse olukorda ja kvaliteetne kingapaar peab vastu ka tugevale kulumisele. Trendikatest tossudest kuni ajatu klassikani – Stockmannist leiad jalanõud kogu perele!

 

NAISTELE

 

 

Klassikalised poolsaapad: on suurepärased külma ilmaga ning neid on saadaval erinevates stiilides, mis sobivad mitmete riietuskombinatsioonidega.

 

                                 

 

 

 

Stiilsed loaferid ja kingad: avasta uusimad loafer-trendid, mis on mugavad ja stiilsed ning sobivad suurepäraselt kleitide, seelikute ja pükstega.

 

                             

 

 

 

Mugavad tossud: on täiuslikud jalanõud aktiivsetele naistele, kes hindavad mugavust. Need sobivad suurepäraselt sportimiseks, matkamiseks ja igapäevaseks kandmiseks.

 

                    

 

 

 

Kõrged kontsad: kas eelistad klassikalisi või trendikaid kontsakingi? Kõrge kontsaga kingad on ideaalsed erinevate sündmuste jaoks, alates pidulikest üritustest kuni igapäevase kontoririietuseni.

 

                                            

 

 

 

MEESTELE

 

 

 

Universaalsed poolsaapad: ühtaegu funktsionaalsed ja stiilsed, olenemata sellest, kas oled töökohal või meelelahutusüritusel.

 

                            

 

 

 

Klassikalised kingad: on ideaalsed ametlikel sündmustel ja tööl kandmiseks. Vali elegantne kingapaar, näiteks klassikalised nahkkingad või moekad oxford-stiilis kingad.

 

                         

 

 

 

Vabaaja ja spordijalatsid: on hädavajalikud aktiivsele mehele. Olgu selleks jooksmine, jõusaalis treenimine või vabaaja üritused, need jalanõud pakuvad vajalikku tuge ja mugavust.

 

                    

 

 

 

Matkajalatsid ja talvesaapad: nüüdisaegsed matkasaapad ja soojad talvesaapad on üha enam populaarsed oma funktsionaalsuse ja mitmekülgse disaini poolest. 

 

                              

 

 

 

LASTELE

 

 

 

Lõbusad kummikud: sobivad ideaalselt vihmahooaega. Mängulised ja värvilised kummikud hoiavad laste jalad kuivana ning meele rõõmsana.

 

                               

 

 

 

 

Soojad sügissaapad: valmista oma laps sügiseks ette soojade saabastega, mis on vajalikud just jahedamateks päevadeks.

 

                               

 

 

 

 

Spordijalatsid aktiivsetele lastele: suurepärased jalanõud lastele, kes tegelevad spordiga või naudivad lihtsalt õues mängimist.

 

                    

 

 

 

Trendikad sügisjalanõud: moeteadlike laste trendikad kingavalikud sisaldavad nii klassikalisi kui ka moodsaid kingi ja tossusid.

 

                          

 

 

 

Jalanõud on osa meie igapäevasest riietumisest ning nende valik sõltub nii hooajast kui ka stiilieelistustest. Naiste, meeste ja laste jalanõud pakuvad erinevaid stiile, mugavust ja funktsionaalsust. Õige sügisjalanõude valik võib muuta meie igapäevaelu mugavamaks ja lisada isikupära meie välimusele. Seega on oluline valida jalatsid hoolikalt ning arvestada nende stiili ja funktsionaalsusega vastavalt meie vajadustele ja eelistustele.