Sügismoe hitid

 

Sügismood on lahe, värvikas ja pilkupüüdev. Meie eksperdi Miia antud vihjete abil leiad hooaja uute trendide seast oma lemmikud.

 

 

LAVENDLI LUMMUSES

Mahe lavendel on sügismudelites endiselt aukohal. Varasematest hooaegadest tuntud värvitoon muutub nüüd sügavamaks ja ühineb sügisvärvidega, näiteks kollase eri toonidega. Pehmete kudumite värv toob sügisesse sooja hõõgust ja sobib stiilselt neutraalsemate värvivarjundite, näiteks liiva- ja khakitooniga, mida sügiskollektsioonides leidub ohtralt. Lavendlivärvi rõivastega värskendad oma sügisstiili hõlpsalt ja soodsalt.

 

 

 

PUNAPEET JA LILLED

Punapeedi kaunis värvitoon pakub tarmukale roosale rahulikumat alternatiivi. Ajatut ja stiilset tooni on lihtne kombineerida nii tumedate kui heledate värvidega, kuid see pääseb mõjule ka monokroomses rõivakomplektis. Punapeedi värv lisab kütkestavust ka klassikalisele hanejalamustrile. Sügisestes lillemustrites sobitub see toon kaunilt teiste maalähedaste varjunditega.

 

 

 

 

MAKSIMALISTLIK ÕUESTIIL

Maksimalistlikus stiilis õuerõivad on viimastel aastatel järjest populaarsust kogunud. Nüüd panustatakse kvaliteeti, mugavusse ja stiili. Sule- ja tepitud joped on kohevad ja lahedad, kuid sellegipoolest pilkupüüdvad. Lopsakad kootud mütsid ja pehmed rõivaesemed rikastavad komplekti värvidega ning hoiavad sooja ka külma ilmaga.

 

 

 

 

 

TEPITUD JAKID

Tepitud kangad on võidukäiku teinud juba mitu hooaega järjest ja see trend ei vaibu ka tänavu. Laia kasutusalaga tepitud kangas on omal kohal nii rõivakomplektides kui ka jakkides ja vestides. Kerged tepitud tooted sobivad suurepäraselt ajatu ja hooajast sõltumatu kihilise rõivastumisstiiliga. Praegu kombineeritakse tepinguid julgemini ka muude materjalidega. Pikkade jakkide kõrval on populaarsust pälvinud lühemad ja kahtepidi kantavad mudelid. Klassikalisemate mudelite vöö või pingutusnöör rõhutab naiselikku siluetti.

 

 

 

UUED TRADITSIOONID

Stiili aluspõhi sünnib headest klassikatoodetest. Ajatud ja kvaliteetsed rõivad on vastutustundlik valik, mis püsib garderoobi nurgakivina ühest hooajast teise. Kombineerides põhilisi rõivaesemeid uutmoodi, lood stiili, milles on palju tuttavlikku ja midagi uut. Panusta kvaliteetsetesse materjalidesse, hoolikalt viimistletud detailidesse ja heasse istuvusse. Kihiline rõivastus on lubatud ka selle stiiliga!

 

 

 

HALLI HURM

Halli eri varjundid on nüüd aukohal mitmes meeste sügismoe tooterühmas, erinevates materjalides ja mustrites. Hall rõivakomplekt on stiilne ja minimalistlik lisanditetagi, kuid moodustab sobiva tausta ka hõrkudele sügisvärvidele nagu lõvikollane, soe oranž ja tumeroheline.

 

 

 

 

TÖÖRÕIVASTE STIIL

Sügisene tänavamood ammutab nüüd inspiratsiooni traditsioonilistest töörõivastest. Toodetes on näha funktsionaalseid elemente ning moekeel on laheda istuvusega ja avar. Rõivakomplektide moodustamisel ühendatakse puhassinise teksakangaga eelkõige sügisesi värvitoone. Teksatagi võib kanda kas või aastaringselt – talvisel variandil on pehme ja soe karvane vooder.

 

 

 

 

SÄRK VÕI JAKK?

Mitte ainult üks, vaid lausa mõlemad. Särkjakk on täiuslik valik hooajast sõltumatuks rõivastuseks, sobitudes hõlpsasti ka soojade kudumite ja avaralõikelise tepitud vestiga. Särkjakke toodetakse mitmesugustest materjalidest – ruuduliste, aga ka ühevärvilistena. Mudelivalikust leiab nii oversize-tagisid kui ka taljesse töödeldud versioone. Särkjakk on asendamatu nädalalõpureisidel, kuhu rõivad võetakse kaasa stiilses nahast nädalalõpukotis.