Suvefestivalide moejuht

 

Suvi on lõpuks saabunud ja koos sellega ka kauaoodatud suvefestivalid. Sina vali festivali, meie aitame Sul välja valida stiilseima rõivavaliku! Teksariidest komplektidest õhuliste kleitideni – festivalimood pakub lõputuid võimalusi väljendada oma isikupära, kombineerida erinevaid trende ning tuua esile enda unikaalset stiili. Ole valmis särama minikledis, erksavärvilises või üleni valges komplektis ning 70ndate retrohõngu ja Y2K– stiiliga. Muidugi ära unusta täiendada oma festivali-välimust aksessuaaridega nagu päikeseprillid, mugavad sandaalid ja praktilised kotid.

 

AJATU DENIM

Teksariidest komplekt on alati moes ja suvistele festivalidele ideaalne valik tänu oma ajatule stiilile ja mitmekülgsusele. Kombineeri teksapükse teksajakiga või kanna neid eraldi croptopiga, mis annab su look’ile noorusliku ja trendika noodi. Puhv-varrukatega pluusid annavad Sulle retrohõngulise ilme ning lasevad Su enesekindlusel särada. Olenemata sellest, kas eelistad klassikalist sinist teksariidest komplekti või eksperimenteerid erinevate kooslustega, on denim suurepärane valik laheda festivalivälimuse jaoks.

 

     

 

KOMBINEERI VÄRVE 

Sel festivalihooajal julge segada ja sobitada erinevaid erksaid värve, et luua pilkupüüdvaid rõivakomplekte. Võta omaks festivalide mänguline vibe, ühendades neoonroosa elektrisinisega või päikesekollane lillaga. Neile, kes eelistavad minimalistlikut lähenemist, saavad üleni valge riietusega rõhutada värskust ja elegantsi. Vali kindlasti heledad kangad ja peened tekstuurid, et parandada oma valge riietuse esteetilist kvaliteeti. Värvide kombineerimine võimaldab Sul lisada oma festivaligarderoobi lõbusust ja väljendada oma isikupärast stiili. Ära karda katsetada ja luua ainulaadseid värvikombinatsioone! 

 

              

 

 

PISUT RETROHÕNGU

Ammuta inspiratsiooni 70ndate ja aastatuhande vahetuse stiilist ning pane kokku silmapaistvaid ja stiilseid rõivakombinatsioone sel festivalide hooajal. Kasuta ajastu ikoonilisi elemente nagu laia säärega püksid, boheemlaslikud ja lillelised mustrid. Viska selga vabalt langev minikleit või sädelev kleidike, või vali kõrge vöökohaga teksariidest püksid koos vintagestiilis pluusiga. Täienda oma retrohõngulist välimust platvormkingade või saabastega ning ülisuurte päikeseprillidega.

 

   

 

 

MUGAVUS ON MOES

Lühikesed püksid ja T-särgid on suviste festivalide klassika. Need on mugavad, praktilised ja lasevad Sul vabalt liikuda. Samamoodi on ka laiad püksid jätkuvalt tänapäeva moesuund, mis lisab Su riietusele erilist sarmi ja liikumisvabadust. Kanna neid koos lühikese topiga, et rõhutada oma taljet ning luua boheemlaslik festivali-ilmeline välimus. Jahedamateks ilmadeks võiksid selga panna näiteks erksavärvilise denim-jaki või kardigani. Ära karda mängida erksate värvide ja mustritega, sest suvefestivalid on koht, kus eristuda massist!

 

     

 

FOOKUS DETAILIDEL

Lisaks riietele on oluline mõelda ka aksessuaaridele. Suvefestivalidel on päikeseprillid hädavajalikud, kaitstes silmi päikese eest ning andes Sulle samal ajal stiilse välimuse. Vali julgeid vorme ja värve ning lase päikeseprillidel olla pilkupüüdvaks elemendiks. Samuti on olulised mugavad sandaalid, mis võimaldavad Sul päevad läbi tantsida, ilma et jalad väsiksid. Praktilised kotid on suvefestivalidel mõistlik valik, et hoida oma isiklikud asjad turvaliselt ja samas mahutada kõik vajaliku. 

 

     

 

 

Suvefestivalid on aeg, mil saame täielikult iseendaks jääda ja oma stiili vabalt väljendada.  Suvefestivalide moeinspiratsioon ei piirdu ühe kindla stiiliga, vaid innustavad meid looma ainulaadset ja enesekindlat välimust. Olgu see siis vallatu denim-outfit, laiad püksid ja lühikesed topid, retrohõngulised komplektid või säravad kleidid – oluline on, et tunneksime end enesekindlalt ja kaunina. Luba oma riietel kajastada sära ja särtsu ning nautida festivalihooaega täiel rinnal!