Suvine saun kutsub lõõgastuma

 

Suvine saun pakub palju enamat kui pelgalt kuuma leili nautimist, see pakub võimalust vabaneda stressist ja muredest ning sügavalt lõõgastuda. Kaunid tarvikud, õrnad linased tekstiilid, meeldivad aroomid ja kosmeetika muudavad saunakogemuse erakordselt meeldejäävaks. Need detailid on täis ilu ja hoolitsust, mil saame end hellitada ja luua imelise tervendava oaasi. 

 

 

Saunatarvikud teevad saunarituaali terviklikuks

 

Kaunis ja harmooniline saun loob ideaalse keskkonna lõõgastumiseks nii kehale kui vaimule ning kvaliteetsed saunatarvikud täiustavad meeldivat saunarituaali. Moodne leilikauss ja ämber ning muud saunatarvikud sobivad suurepäraselt ka suviseks kingituseks võõrustajale. Nende lihtne elegants lisavad saunakogemusele ainulaadset võlu.

 

      

 

 

 

Lisa saunakogemusele luksust

 

Naturaalsed linased ja muud tekstiilid loovad oma pehmusega mõnusa keskkonna saunasõpradele.  Linane on looduslik materjal, mis hingab ja imab niiskust, lisades saunakogemusele luksust. Pärast sauna kuivatab pehme rätik õrnalt naha ning hommikumantlisse mähituna on imeline nautida värsket ja lõõgastunud saunatunnet.

 

   

 

 

 

Turguta oma keha ja vaimu

 

Turguta oma keha ja vaimu tervisliku saunarituaaliga. Seebid, saunaharjad ja muud pesemisvahendid pakuvad meile lõõgastust ja meeldivat pesemisnaudingut. Lõhnaküünal või tõrvaseep loovad meeleolu ja ümbritsevad Sind meeldiva aroomiga, muutes saunahetked mõnusaks elamuseks.  

               

 

 

 

Kosuta oma nahka 

 

Looduslikud saunakosmeetika tooted, nagu kehakoorijad, näomaskid ja kehapalsamid, toidavad ja niisutavad meie nahka, taastades selle loomuliku sära. Saunajärgselt saame nautida kosmeetika lõõgastavat mõju ning anda oma nahale värskust ja nooruslikkust.

 

 

 

 

 

Soe suvi on loodud saunamõnude nautimiseks! Saun on üks parimaid viise kiires elutempos aja maha võtmiseks ja lõõgastumiseks. Stockmannist leiab igaüks endale sobivad saunatooted, mis muudavad saunarituaali mõnusaks ja tervistavaks kogemuseks.