Täienda oma kapselgarderoobi sügismoega

 

Kapselgarderoobi põhiriideid saab kombineerida nii igapäevasteks kui ka pidulikemateks sündmusteks ning seda saavad kasutada nii naised kui mehed. Ajatud klassikud vajavad siiski ka hooajalist värskendust, mistõttu on Stockmann pannud kokku valiku hetkel populaarsetest moeriietest. 

 

KLASSIKUD, MIS ON ALATI MOES

 

Kuigi klassikalist valget pluusi ja musti viigipükse loetakse selle hooaja kõige moodsamateks riietusesemeteks, et tähenda see, et neid tuleks kanda lihtsalt tööriietuses. Neid saab edukalt kokku sobitada ka vaba aja rõivastega, näiteks kombineerides neid ülisuurte lohvakate pükste, kampsunite või teksadega, saab lihtsalt saavutada ka casual välimuse. Visates peale tekstuurse või erksavärvilise jaki või bleiseri, paistad sel sügisel eriti moekalt silma.  

 

     

 

 

TOON TOONIS JA KUJUNDLIKUD TEKSTUURID

 

Sel aastal on sügis eriti värviline – ülekaalukalt domineerivad tumepunane, lilla ja valge värvipalett. Pehmed, karvased, kohevad ja vormikad tekstuurid ja huvitavad materjalid segunevad omavahel ning lisavad igale komplektile nüansirikkust. Kanna täies ulatuses ühevärvilist komplekti – jalanõudest mütsini – ning paned päid pöörama igal pool. Loodusmotiivid ja maalähedased toonid on üle kandunud tänavamoodi – lilleliste- ja loomamustrite kombineerimine näiteks helepruunide tanksaabastega loob vaheldusrikka koosluse. 

 

   

 

KVALITEET JA JÄTKUSUUTLIKKUS 

 

Kvaliteetsetest materjalides rõivad peavad vastu hooajast hooajani ning seeläbi saad ka Sina panustada vastutustundlikkuse tootmisesse. Üha enam brände liiguvad jätkusuutlike ja karusnahavabade toodete poole, kasutades ühe enam aegumatuid kvaliteetmaterjale nagu lina, vill ja orgaaniline puuvill. Sel sügisel on rohkesti näha naiste- ja meestemoes klassikalises stiilis mantleid, pükskostüüme kui ka spektri teises otsas töörõivaste stiilis teksakomplekte. 

 

          

 

KIHILINE RIIETUS

 

Tepitud riidemood on olnud populaarne juba mitu aasta ning sel sügisel selle haare ainult suureneb, kui tepitud pind vallutab ka aksessuaarid. Samas tulevad pikkade vateeritud mantlite kõrvale ka lühemad tepitud jakkide mudelid ning tepitud vestid. Lisaks moekusele on tepitud jakk ka ajatu ost, kuna kohandub paljude stiilidega ning sobib hästi kihiliseks riietuseks olenemata aastaaegadest. Just kihiline riietus on elementaarne sügishooajal, kuna ilm on meie kliimavööndis niivõrd muutlik ning see rõivamood ei aegu kunagi. 

 

     

 

AKSESSUAARID JA JALANÕUD, MIS KESTAVAD

 

Jahedate ilmade saabudes tuleb asendada oma suvised jalanõud kinnisemate kingade vastu, mis peaksid vastu muutuvatele ilmastikuoludele. Kas valid klassikalisemad nahkkingad, trendikad poolsaapad või moekad roomikud, neid saad kombineerida mistahes stiiliga. Valged, hallid ja beežid toonid domineerivad selle sügise aksessuaaride moodi, mida on näha nii villaste kaabude, pehmete mütside kui ka efektsete poolsaabaste puhul. Kontrastina on kindad ja sallid värvilised, mis lisavad veidi erksust riietusele. Kotimood on varieeruv – moes on nii suuremahulised tepitud kotid kui ka väikeste sangadega pisemad kotid. 

 

 

             

 

 

 

Igal uuel hooajal tuleb uus kollektsioon julgeid, pilkupüüdvaid moetooteid, mida saab edukalt ühildada oma kapselgarderoobiga. Selle aasta sügis keskendub aegumatutele klassikutele ning moekatele aktsentidele, mida kombineerida oma ülejäänud garderoobiga. Leia oma uued sügislemmikud Stockmanni kaubamajadest ja e-poest!