Toidame suhteid

Me kõik teame, et head suhted on õnneliku elu üks olulisemaid komponente. Märkamatult mööduvad aga päevad ja nädalad, vahel isegi kuud, mil kallite sõprade või pereliikmetega koos aega veeta õieti ei õnnestugi… vähemalt mitte nii palju, kui südames sooviksime.

Sul on kindlasti vähemalt üks sõber, keda viimati nägid liiga ammu. Tõneäoliselt isegi mitu, võibolla koguni terve seltskond. Mõtled nende peale tihti, vahel ilmselt ka kirjutad ja helistad, et kiire “Kuidas läheb?” küsida, kuid kohtumised kipuvad aja mõõdudes üha harvemaks jääma ja rääkimata jääb palju. Arutamata jäävad maailma-asjad, kuulmata lood sõbranna lapse sünnipäevapeost, uuest treeningprogrammist või lemmikraamatust. Kaasa jääb elamata sõbra karjäärimuutusele ning pakkumata abikäsi uude koju kolimisel.

Hea toit on see, mis aitab inimesi kokku tuua. Hea toidu ümber kogunevad perekonnad, seda jagavad sõbrad ja kolleegid, seda naudime ka vaid iseenda seltskonnas. Hea toit avab keelepaelad ja südamesopid.

Mis oleks, kui võtaksime rohkem aega, et hea toit ja olulised inimesed ühendada? Mis oleks, kui leiaksime seeläbi tihedamini põhjuse kutsuda külla sõbrad, keda pole ammu näinud?

Mis oleks, kui …