Üllata oma kallimat valentinipäeva kingiga

Sel valentinipäeval kingi armastust ja üllata oma kallimat luksusliku pesu ja parfüümimaagiaga. Too oma naise päeva suussulavad hetked ning kingitused, mis pakuvad nii silmailu kui ka maitsenaudinguid. Tänases postituses toome sinuni vihjed, millega oma kallima valentinipäev erakordsaks muuta.

LUKSUSLIK PESU, KIHISEV JA ŠOKOLAAD

Kolm märksõna, mida kuuldses sulab pea iga naine. See on tõeline romantikakomplekt, mis toob teie argipäeva põnevust ja glamuuri. Pesu valikul jää kindlaks läbikumavale mustale pitsile, millele lisab trendika noodi põnev disain.

Chantal Thomas sukahoidja 120.-, Chantal Thomas rinnahoidja 145.-, Villeroy Boch vahuveini klaas 31.90, CACHET kommikarp 16.90, Ruinart šampanja

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.


LÕHNANAUDINGUD JA PUNANE ÖÖPESU

Parfüümid ja ööpesu on üks kingitus, millega sa kunagi ei eksi. Eelista luksuslikke siidmaterjale ja kirglikke punaseid toone, et lisada kingile valentinipäevale omast romantilist hõngu. Meeleolu lisavad küünalad ja vallatud silmaklapid.

Stockmann Silk silmaklapid 19.90, COEMI negližee 109 €, Havi küünal 12.90, Gucci Bloom EDP 50 ml 105.-, chocoMe käsitööšokolaad marjadega 110 g 10.30