Uued brändid Stockmanni moeosakonnas

Stockmanni moeosakonnas on uute brändide näol saanud täiendus nii meeste, naiste kui ka lasteosakond. Allpool tutvustame uusi brände. Tutvu tootevalikuga ka stockmann.ee e-poes

 

UNDER ARMOUR

Spordimaailmas revolutsiooni teinud bränd on nüüd Stockmannis oma uue kollektsiooniga The Rock. Under Armour on juba 1996. aastast alates valmistanud innovaatilisi ja funktsionaalseid spordirõivaid. Esimeseks suureks läbimurdeks oli vett ja higi hülgav särk, mis hoidis sportlase naha kuivana ka kõige raskematel treeningutel. Sellest ajast peale on Under Armour peaaegu igal aastal mõne innovaatilise tooteuuendusega välja tulnud. Lisaks uuenduslikule tootearendusele on bränd pühendunud ka maailma paremaks muutmisele, olgu selleks siis puhtama keskkonna nimel tegutsemine, töötajate õiguste eest seismine või kogukonna kaasamine.

 

 

MARCO BOLOGNA

MARCO BOLOGNA on kahe itaallase kohtumise tulemus: ühelt poolt Marco Giugliano loominguline ja visionäärlik vaim ning teiselt poolt Nicolò Bologna rafineeritud ja tasakaalustatud visioon.

Pärast esialgset kogemust tuntud bärndidega nagu  Dolce&Gabbana, Versace ja Strenesse, otsustasid kaks noort Itaalia disainerit 2011 aastal iseseisvalt läbi lüüa ja lõid oma esimese juveelikollektsiooni. 2012 aastal tuldi välja juba naiste prêt-à-porter kollektsiooniga, mis neile moelavadelt ka ära märkimist ja edu tõi.

Marco Bologna’t loomingut iseloomustavad julged ja geniaalsed lahendused.

 

NEO NOIR

Neo Noir ütleb iseenda kohta lühidalt ja tabavalt nii: „Mood on tarbetu privileeg, kuid viimane asi, mida tüdruk tahab ohverdada. Kui aus olla, siis seda, mida me Neo Noiris teeme, ei ole tegelikult vaja. Kes meie maailmajaos vajaks rohkem rõivaid? Aga kui öeldakse, et tüdruku parimad sõbrad on teemantid, siis me usume, et mood tuleb kohe pärast teemante. Seda me siis teemegi.“

 

 

HUGO BOSS KIDS

 

Boss lastekollektsioon jagab täiskasvanute rõivastega sama visiooni ning kvaliteeti. Hugo Boss pakub lastele ning beebidele suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega luksust, mida on võimalik kanda alates sünnist. Nutikad lõiked on kombineeritud mugavuse ja mõnusate kangastega, mis kannavad endas Hugo Bossi kvaliteedi pärandit.