Valmistu lastega jõuluõhtuks

 

 

Jõulud on aeg, mil pere on kõige tähtsam. Kui kuuma kakao ja värskelt küpsetatud piparkookide lõhn täidab tuba, panevad lapsed pidžaama selga ja ootavad pikisilmi Jõuluvana. Kujutle, kuidas Su laste silmad löövad särama, kui nad avavad oma jõulusoki ja leiavad sealt armsaid kingitusi. Need on need maagilised hetked, mis peegeldavad pühade olemust ja muudavad need pere keskel veedetud hetked veelgi erilisemaks. 

 

Jõuluõhtuks  tüdrukutele

 

Tüdrukutele mõeldud pidžaamad on tavaliselt täis sära ja rõõmsaid mustreid, just nagu jõulud ise. Õrnad pastelsed toonid, armsate loomakeste motiivid ja pehmed kangad muudavad need pidžaamad ilmatumalt armsaks. Olgu selleks lumivalgekese kleidile sarnanev pidžaama või punaste roosidega kaunistatud komplekt, on kindel, et Su tütar tunneb end tõeliselt printsessina. 

                                                

 

 

Jõuluõhtuks poistele

 

Poiste pidžaamad võivad olla sama veetlevad ja armsad, eriti kui need on jõuluteemalised. Punased ja rohelised triibud, võluvad jõuluvana pildid või erksad jõuluteemalised mustrid annavad Su poja pidžaamale jõululiku meeleolu. Lisaks on need mõeldud mugavaks liikumiseks, mis on eriti oluline, kui jõulumängud on alanud.

 

                                                  

 

 

Loome jõulumeeleolu

 

Jõuluaeg ei ole täielik ilma traditsiooniliste jõulusokkide ja kaunite aksessuaarideta. Täida need armsad sokid kingituste, kommide ja väikeste üllatustega, mida Sinu lapsed armastaksid sealt leida. Lisaks pidžaamadele ja jõulusokkidele võiks kaaluda ka erinevaid aksessuaare, mis aitavad luua täiuslikku jõuluatmosfääri. Sinu lapsed armastavad neid väikeseid detaile ja hindavad seda, kui palju Sa oled vaeva näinud, et nende jaoks luua eriline jõuluõhtu.

 

                                 

 

 

Täida tuba pühade hõnguga

 

Loo oma kodus soe jõulumeeleolu kaunite jõulukaunistuste, -ehete ja dekoratiivsete esemetega! Igasse tuppa  lisavad hubasust huvitavad jõuluteemalised kujukesed nagu päkapikud, jõulupõder ja lumememm. Akende kaunistamiseks sobivad hästi advendiküünlad, jõulutuled ja jõulutäht. Proovi näiteks ebatraditsioonilist kuusepuud, sest mis oleks jõulud ilma jõulupuuta? 

 

                                        

 

 

 

Jõulud on maagiline aeg, mida veedetakse ikka pere ja lähedaste keskel. Lastele mõeldud pidžaamad, jõulusokid ja jõulukaunistused aitavad luua sooja ja pühadehõngulise õhkkonna, mis muudab need koosveedetud hetked veelgi erilisemaks.

 

Valmistu imelisteks jõuludeks Stockmanniga!