Viimase hetke jõuluostud

 

 

Lähenev pühadeaeg toob kaasa rõõmu, soojust ja kingitusi. Kui jõulukingituste ostmine on jäänud viimasele hetkele, siis appi tuleb Stockmann! Oleme koostanud nimekirja hästi läbimõeldud ja imelistest kingitustest, mis päästavad päeva ja toovad naeratuse Sinu lähedaste näole. Alates luksuslikest kinkekomplektidest, kuni veetleva aluspesu ja võluvate köögitarvikuteni – need kingitused muudavad pühad eriliseks.

 

Kinkekomplektid

 

Kinkekomplektid on suurepärane valik, kuna pakuvad mitmekesisust ja luksust ühes pakendis. Need annavad võimaluse anda kingisaajale mitmeid erinevaid meelepäraseid tooteid. Stockmannist leiab midagi igaühele, olgu selleks nahahoolduskomplektid, meigikomplektid ja parfüümide kinkekomplektid või gurmaanidele suunatud toidukorvid

 

                               

 

 

 

Advendikalendrid

 

Advendikalendrid on jõuluaegne traditsioon, mis toob igasse päeva põnevust ja ootusärevust. Need mitmekülgsed kalendrid avavad iga päev uue üllatuse, võimaldades kingisaajal nautida igapäevast annust ilu. Maiustuste asemel võiks hoopis kinkida kosmeetika- või nahahooldustooteid sisaldava advendikalendri! 

                  

 

 

Aluspesu meestele ja naistele

 

Aluspesu võib olla intiimne kingitus, mis väljendab lähedust ja hoolivust. Hästi valitud pesu näitab, et oled mõelnud kingisaaja mugavusele ja enesetundele. Üllata oma kaaslast atraktiivse aluspesuga, mis lisab teie jõulupidustustesse romantikat! Naistele kaaluge pitsi ja siidi, meeste jaoks aga stiilseid, kuid mugavaid pesuvalikuid. Läbimõeldud disain ja kvaliteetne materjal muudavad pesu kingituseks, millest tuntakse rõõmu pikka aega.

                                                                                     

 

 

Ehted

 

Ehted on ajatu kingitus, mis kannab endas erilist tähendust ja elegantsi. Olgu selleks sädelev kaelakee, elegantsed kõrvarõngad või mehelikud mansetinööbid – ehted on kingitus, mis sümboliseerivad armastust ja tähelepanu kingisaaja suhtes.

 

                                                 

 

 

 

Kaunid kööginõud

 

Kulinaariahuvilistele ja kodukokkadele sobivad kööginõud suurepärasteks viimase hetke kingitusteks. Alates kvaliteetsest kohvimasinast, piimavahustajast kuni pastamasina ja pudeliavajani, võib õigesti valitud köögitarvik muuta igapäevase toiduvalmistamise tõeliseks naudinguks.

 

                                  

 

 

 

Viimase hetke jõulukingituste otsimine pakub võimalust avastada erilisi kingitusi, mis toovad rõõmu ja üllatusi. Olgu see siis kaunilt pakitud kinkekomplekt, särav ehe või praktiline köögiseade – oluline on kingituse sees peituv hoolivus ja tähelepanu. Neid kingiideid silmas pidades saad muuta selle pühadehooaja meeldejäävaks isegi viimasel minutil.

 

Leia oma kingitused Stockmannist!