MyStockmann

lojaalsusprogramm

 

Uus MyStockmann lojaalsusprogramm ja äpp on loodud pakkumaks Sulle mitmekülgseid ja personaalseid soodustusi ning mugavat ja inspireerivat ostukogemust. Lisaks saad koguda punkte, mis viivad Sind kõrgemale tasemele, kus saad veelgi paremaid hüvesid. MyStockmanni programm on eluaegne – seni, kuni oled aktiivne, ei kaota sa kogutud punkte ega lange tagasi madalamale tasemele.

 

 

HÕBE, KULD, PLAATINA

MyStockmann programmis on kolm taset: hõbe, kuld ja plaatina. Punkte kogudes on Sul võimalus edasi liikuda kõrgeimale tasemele.

Oleme MyStockmanni uue programmi loonud vastavalt meie klientide tagasisidele ja jätkame programmi arendamist ja edaspidi.

Uues lojaalsusprogrammis on Sul võimalus leida inspiratsiooni ning kasutada eeliseid ja teenuseid vastavalt oma tasemele.

MyStockmann programmil on kolm taset: hõbe, kuld ja plaatina.
Hõbe: 0–2999 punkti
Kuld: 3000–9999 punkti
Plaatina: üle 10 000 punkti

 

Taseme kasu Hõbe
üle 0 punkti
Kuld
üle 3000 punkti
Plaatina
üle 10 000 punkti
Liikmete pakkumised
Partnerite pakkumised
Sünnipäevapakkumised
Tasuta e-poe tarne Alates 60€Alates 50€ Tasuta
Moenõustamine 1 kord aastas tasuta Tasuta Tasuta
Õmblusteenused Stockmanni ostudele -20% -20% -20%
Parkimine 1 tund tasuta 1 tund tasuta 1 tund tasuta

 

 

 

 

Punkte kogudes võid tõusta kõrgemale tasemele ning saada oma tegevuse eest tasu. Ja mida rohkem punkte kogud, seda rohkem soodustusi! Eesti, Läti ja Soome Stockmanni kaubamajades või e-poes ostlemisel ära unusta koguda punkte näidates MyStockmanni rakendusest digitaalset liikmekaarti või logides sisse meie e-poes oma profiilile. 1 € = 1 punkt. Punkte kogud ka muude tegevuste eest, näiteks liikmeprofiili uuendamise eest.

 

EDUMAA MEIE EESTI JA LÄTI KLIENTIDELE

Kui oled juba meie klient, on Sinu lähtepunktiks 5 aasta jooksul Stockmannis sooritatud ostud. Selleks, et anda meie Eesti ja Läti klientidele hea stardipositsioon, kahekordistuvad siinsete klientide punktid programmi alguses, nii et iga viimase viie aasta jooksul Stockmannis kulutatud euro annab Sulle 2
punkti. Edaspidi lisandub iga euro eest üks punkt. Olenemata sellest, kas teed oste Stockmanni kaubamajas või veebipoes, registreeri kindlasti oma kliendikaart.

 

MYSTOCKMANN ÄPP

Liikmena pakutakse Sulle alati natuke rohkem kui teistele. MyStockmann rakendusest näed oma elektroonilist liikmekaarti, kogutud punkte ja seda, millisel tasemel parajasti oled ning kõiki sellega kaasnevaid eeliseid ja soodustusi. Rakendus pakub Sulle inspiratsiooni, lisahüvesid ja teenuseid ning ürituste kutseid. Samuti saad kerge vaevaga läbi MyStockmann rakenduse minna meie e-poodi. Rakendus on saadaval ainult lojaalsusprogrammi liikmetele. Kui oled MyStockmanni mobiilirakenduse alla laadinud, tuleb Sul sisselogimiseks luua konto: selleks et pääseksid ligi oma praegustele kliendiandmetele, sisesta kontot luues oma püsikliendikaardi number.

MyStockmann rakenduse saad alla laadida Apple AppStore’ist (IOS) või Google Play’st (Android).
Loe lähemalt rakendusest siit.

OLED VÕLUNUD KA MEIE PARTNEREID

Just seetõttu tahame Sulle pakkuda veelgi mitmekülgseimaid eeliseid ja teenuseid
ka meie partneritelt. Meie partneriteks on teiste hulgas Pädaste mõis,
Frost Boutique hotell ja muidugi meie Stockmanni kaubamajas
asuvad kohvikud, ilusalongid ning poed.
Vaata partnerite pakkumisi MyStockmann rakendusest või siit.