Pakkumised püsiklientidele

Stockmannis oste sooritades kasuta alati oma püsikliendikaarti, sest erinevaid sooduspakkumisi ja üllatusi jätkub terveks aastaks! Nii garanteerid endale ka ostutšeki koopia saamise juhuks, kui on vaja toode ümber vahetada või tagastada.

 1. Otseposti saatmiseks nõusoleku andnud püsikliendid saavad pea iga kuu oma postkasti Stockmanni ajakirja.
 2. Püsikliendina saad Sa igal kuul 20% soodustust enam kui 150 tootelt. Igakuised soodustused leiad meie uudiskirjast ja kaubamajast kohapealt. Palun tutvu ka meie partnerite pakkumistega püsikliendile siit.
 3. Stockmanni kaubamajast ostetud kingituste pakkimine kassades on tasuta.
 4. Stockmann pakub püsikliendile sünnipäeval soodustusi:
  Viis päeva enne sünnipäeva saad e-mailile 10% sooduskupongi* toiduosakonnas kasutamiseks. Pakkumine ei kehti tubakale, alkoholile ja infopunktis müüdavatele koostööpartnerite toodetele. Kupong annab soodustuse tavahinnaga toodetele. Soodustus kehtib kümme päeva ja ostude arv ei ole piiratud.  
 5. – Oma sünnipäeval saad e-mailile sooduskupongi, mis annab Sulle ühelt tavahinnaga ostult 20% soodustust moe-, kodu- või kosmeetikaosakonnas ja 10% soodustust elektroonikalt. Pakkumine ei laiene partneritele (Hugo Boss, XS mänguasjad, Tumi, Hartman, Samsonite ja Fotografiska pop-up). Pakkumine ei kehti brändidele Canada Goose, Canada Goose Black Label, Parajumpers, Guild, Pohjanheimo, Stone Island, Gugguu, Dyson, Big Green Egg, Kitchen Aid, Steam One ja Philips. Soodustust saad kasutada 14 päeva jooksul alatest Sinu sünnipäevast.*Kui Sa oled andnud nõusoleku turundusliku sisu saamiseks, siis saame saata sooduskupongid e-maili teel või teavituse sms-i teel. 
 1. Stockmanni püsiklientidele on ostude sooritamisel 1 tund parkimist Tallinna Stockmanni parkimismajas tasuta. Stockmanni rentnike juures on samal päeval ostu sooritanud püsiklientidele 1 tundi parkimist tasuta parkimispileti valideerimisel, v.a Instrumentariumis, Trumanis ja Medicumis..
 2. Lisaks korraldame igal aastal aktiivsetele püsiklientidele mitmeid erilisi ostupäevi ja teisi meeleolukaid üritusi!
 3. Stockmanni kaubamaja soodustused kehtivad Stockmanni kaubamajades ka Soomes ja Lätis.

Esmaklassilised teenused:

 1. Meie naiste ja meeste moeosakondade ning iluosakonna professionaalsed stilistid-konsultandid aitavad orienteeruda hooajalistes moetrendides ja panevad sulle kokku rõivakomplektid, mis sobivad kandmiseks pidulikel puhkudel või argipäeval. Teenus on MyStockmann lojaalsusprogrammi kuld ja plaatina liikmetele tasuta ning hõbe taseme liikmetele tasuta 1 x aastas. Tutvu lähemalt siit.
 2. Stockmanni kaubamajast ostetud rõivad saad lasta meie õmblejal kohendada just Sinu mõõtudele sobivaks. Täpsem info siit.
 3. Uudse jalatsihooldusmasina Imbox kasutamine on püsikliendile soodushinnaga 3,50€ (tavahind 5€).