Kampaaniate tingimused

 

 

 

Allahindlus kogub hoogu!

Lai valik moe- ja kodutooteid nüüd -60%. Pakkumine kehtib e-poes stockmann.ee ja kaubamajades kohapeal. Pakkumine ei kehti tavalistele brändivälistustoodetele. Pakkumist ei saa kombineerida teiste käimasolevate pakkumistega.

Pakkumine ei kehti juba allahinnatud toodetele.

 

 

 

Tähistame 19. jaanuarist 12. veebruarini 2023 kodukujundusnädalaid

Kampaaniasoodustusena saad kaks kupongi: -15% soodustust ühelt mööbli, valgusti või väike kodutehnika ostult ja -20% muult koduvalikult, ühekordse ostuna tavahinnaga toodetele perioodil 19.1.-12.2.2023.

Soodustuskupongid leiab nii Disaini aarded infolehest, MyStockmanni rakendusest kui ka veebipoest, kui sooritad oste sisse logituna. Lisa kupong HOMEDESIGN15 ja HOMEDESIGN20 jaotisesse “Lisa kupongid” (*mõlema kupongi kasutamiseks tuleb sooritada eraldi ostud).

Pakkumine kehtib MyStockmann liikmetele ja liikmeks astujatele kohapeal ja stockmann.ee

Pakkumist ei saa kombineerida teiste käimasolevate pakkumistega. Kuponge ei saa kasutada kinkekaardiga. 

 

Kupongid:

HOMEDESIGN15  -15% allahindlust mööbli ja valgustite kategooriatele (tavahinnaga toodetele; kehtivad erandid*)

HOMEDESIGN20  -20% allahindlust kodu kategoorias (kogu tavahinnaga valik v.a. valgustid, mööbel ning väike kodutehnika)

Kupongid ei kehti järgnevatele kaubamärkidele: Sage, Stollar, KitchenAid, Philips, SteamOne, Big Green Egg, Dyson, Hakola, String ja Louis Poulsen.  

*-15% kupongi saab kasutada laos olemas olevatele Artek ja Vitra toodetele, kuid pikema tarneajaga tooted ei kuulu kampaaniasoodustuse alla.

 

 


TOODETE JA KAUBAMÄRKIDE VÄLISTUSED

Kampaaniate pakkumised ja hinnasoodustused ei kehti allolevas nimekirjas mainitud toodetele, kaubamärkidele, osakondadele ja koostööpartneritele Stockmannis kohapeal ning stockmann.ee ja crazydays.com või hulludpaevad.ee e-poodides, kui pole märgitud teisiti:

  • Stockmann Delikatess: kõik kaubad ja pakkumised;
  • naiste, meeste ja laste mood ning sporditooted: Acne Studios, Boss, Canada Goose, Canada Goose Black Label, Hugo, Gugguu, Guild, Kenzo, Parajumpers, Pohjanheimo, Stone Island;
  • kodutooted: Artek, Dyson, Hakola, String, Vitra;
  • partnerite pakkumised: kõik partnerite kaubad ja pakkumised märkega „partneri pakkumine“.
  • kampaaniate pakkumised ja hinnasoodustused ei kehti Stockmanni kinkekaartidele.

 

ILMSELGED HINNAVEAD 

Stockmanni jaoks on väga oluline, et Sa oma tellimusega rahule jääd. Stockmann säilitab õiguse tellimus tühistada, kui selles on ilmselge ja oluline hinnaviga. See viitab tootele, millele on e-poes potentsiaalselt märgitud vale hind, kui hind on toote tavahinnast ilmselgelt ja oluliselt erinev ning juhul, kui võib pidada ilmseks, et tavaklient mõistab, et tegemist on hinnaveaga. Ilmselged hinnavead on näiteks tootehind 0,00 eurot, puuduv tootehind või sadu eurosid väärt toode, mida müüakse nii madala hinnaga, mida võib üldiselt ekslikuks pidada.  

Stockmann ei vastuta e-poe kasutamisest tingitud mistahes kahju eest, välja arvatud juhul, kui kehtiv seadusandlus sätestab teisiti. 

 

KLIENDISUHTLUS 

Stockmann saadab registreeritud klientidele e-posti aadressidele ja mobiiltelefonidele nii turundus- kui klienditeenindussõnumeid. Elektroonilisi otseturundussõnumeid saadetakse ainult nendele klientidele, kes on seda eelnevalt selgesõnaliselt lubanud. Klienditeenindussõnumid puudutavad Stockmanni e-poes esitatud tellimusi ja poest saadetud tarneid. Saadame Sulle klienditeeninduse ja tellimustega seotud elektroonilisi sõnumeid isegi siis, kui Sa ei ole elektroonilist otseturundust lubanud. E-poe lepingutingimustega nõustudes ja e-poes tellimusi esitades nõustud klienditeenindussõnumite saatmisega. 

Saad oma turundusnõusolekuid muuta klient@stockmann.com Stockmanni klienditeeninduse poole pöördudes.