Kampaaniate tingimused

Stockmanni pakutavad soodustused ei kehti alati kõikidele kaubamärkidele, kampaaniatele ja teenustele ega ka kõigile Stockmanni kaubamajadega seotud kauplustele või teenusepakkujatele. Sooduskupongid kehtivad tavahinnaga toodetele ja neid ei saa kombineerida muude soodustustega. Sel põhjusel ei kehti kampaaniate sooduskupongid näiteks allahinnatud või MyStockmanni liikmete soodustoodetele. Soodustustele ja allahindlustele võivad olla kehtestatud ajalised piirangud. 

Kaubamajades saad soodustuse, näidates kassas ette oma MyStockmanni kliendikaarti ja rakendusest leitud kupongi. Stockmanni e-poes saad soodustuse, kui logid sisse oma MyStockmanni kontoga. Soodustuse leiad ostukorvi jaotisest “Näita oma olemasolevaid kuponge”. Soodustustel võivad olla kaubamärgi- ja osakonnaspetsiifilised piirangud. 

 

HULLUD PÄEVAD 28.09 – 05.10.2022

 

Taas on käes aeg hulluseks! 

Hullud Päevad toimuvad 28.09 – 05.10.2022

Valmistu varakult ja lisa juba oma lemmiktooted soovinimekirja Hullud Päevad.

Leia digikataloog SIIT.

 

 

MYSTOCKMANN LIIKMETE OSTUPÄEV 

 

Aitäh, et oled aktiivne MyStockmanni liige! MyStockmanni liikme ostupäeval saad -20% pea kõikidele tavahinnaga moe- ja kodutoodetele. Lisaks -10% Stockmann Delikatessist. Vali endale sobivaim ostukuupäev ajavahemikus 15.–25. september 2022. Soodustuse saamiseks kaubamajas aktiveeri ostukupong MyStockmann äpis. E-poe sooduskupong rakendub sisselogides automaatselt. Veebipoes saad soodustust kasutada vaid ühe ostu puhul.

Soodustus kehtib täishinnaga toodetele 15.–25.9.2022 nii Stockmanni kaubajas kui e-poes. Stockmanni kaubamajas kohapeal ei kehti kupong soodushinnaga toodetele ja kinkekaartidele. Kupong ei kehti Stockmanni koostööpartnerite juures.

Kupong ei kehti brändidele Canada Goose, Dyson, Hugo Boss, Tumi, Hartmann, Philips, Stollar, Sage, Kitchen Aid ja Big Green Egg.  Samuti ei rakendu soodustus tubakale, alkoholile ja infopunktis müüdavatele koostööpartnerite toodetele.

E-poes ei kehti soodustus brändidele Canada Goose + Black Label, Parajumpers ja Guuguu.

 

E-ESMASPÄEV

 

Pakkumine kehtib ainult 05.09.2022.

Allahindlus -20% kehtib täishinnaga kaupadele naiste, meeste ja laste moekaupadele ning ühele tellimusele, koodiga EMONDAY22.

Tasuta kohaletoimetamine kehtib 05.09.2022 esitatud tellimustele.

* Kampaania puhul kehtivad  välistused kaubamärkidele Canada Goose, Canada Goose Black Label, Parajumpers, GuuGuu.

 

HOOAJA ALLAHINDLUSED

 

Hooajamüügist leiad laia valiku erinevaid tooteid soodushindadega. E-poes saad müügitoote tuvastada vastava märgistuse, samuti müügihinna ja võrdlushinna järgi. Kaubamajades saad soodustoote lõpphinda kontrollida hinnatabelitest. Müügihinda ei saa kombineerida MyStockmann liikmetele mõeldud soodustuste, pakkumiste või muude eelistega. Hooaja müügitooteid on piiratud arv.

 

OSTA 3, MAKSA 2

 

Osta 3, maksa 2 kampaaniates saad kolm toodet kahe hinnaga eraldi määratletud valikus. Pakkumine kehtib kõige odavamale tootele. 

 

 MYSTOCKMANN PÜSIKLIENDISOODUSTUSED


MyStockmanni liikmetele võidakse teha eraldi allahindluspakkumisi, näiteks “-15% alates 200€ ostust”.
Stockmanni kaubamajades ning e-poes võivad olla kehtestatud koguse või muud piirangud.


TOODETE JA KAUBAMÄRKIDE VÄLISTUSED

Järgmises nimekirjas mainitud toodetele, kaubamärkidele, osakondadele ja koostööpartneritele ei kohaldata stockmann.ee ja crazydays.com (Hullude Päevade) e-poodides hinnasoodustusi, kui pole märgitud teisiti:

 

KATEGOORIAKAUBA JA MÄRGI ERANDID
Laste moodCanada Goose, Canada Goose Black Label, Parajumpers, GuuGuu
Meeste mood ja sporditootedAcne Studios, Canada Goose, Boss, Hugo, Kenzo, Stone Island
Naiste moodAcne Studios, Boss, Canada Goose, Hugo, Kenzo
KodutootedArtek, String, Vitra, Hakola, Dyson
Partnerite pakkumisedKõik partnerite kaubad ja pakkumised märkega "partnerite pakkumine"

 

 

ILMSELGED HINNAVEAD 

Stockmanni jaoks on väga oluline, et Sa oma tellimusega rahule jääd. Stockmann säilitab õiguse tellimus tühistada, kui selles on ilmselge ja oluline hinnaviga. See viitab tootele, millele on e-poes potentsiaalselt märgitud vale hind, kui hind on toote tavahinnast ilmselgelt ja oluliselt erinev ja juhul, kui võib pidada ilmseks, et tavaklient mõistab, et tegemist on hinnaveaga. Ilmselged hinnavead on näiteks tootehind 0,00 eurot, puuduv tootehind või sadu eurosid väärt toode, mida müüakse nii madala hinnaga, mida võib üldiselt ekslikuks pidada.  

Stockmann ei vastuta e-poe kasutamisest tingitud mistahes kahju eest, välja arvatud juhul, kui kehtiv seadusandlus sätestab teisiti. 

 

KLIENDISUHTLUS 

Stockmann saadab registreeritud klientidele e-posti aadressidele ja mobiiltelefonidele nii turundus- kui klienditeenindussõnumeid. Elektroonilisi otseturundussõnumeid saadetakse ainult nendele klientidele, kes on seda eelnevalt selgesõnaliselt lubanud. Klienditeenindussõnumid puudutavad Stockmanni e-poes esitatud tellimusi ja poest saadetud tarneid. Saadame Sulle klienditeeninduse ja tellimustega seotud elektroonilisi sõnumeid isegi siis, kui Sa ei ole elektroonilist otseturundust lubanud. E-poe lepingutingimustega nõustudes ja e-poes tellimusi esitades nõustud klienditeenindussõnumite saatmisega. 

Saad oma turundusnõusolekuid muuta klient@stockmann.com Stockmanni klienditeeninduse poole pöördudes. 

 

Täpsemat infot leiab püsikliendi lepingutingimuste lehelt ning korduma kippuvate küsimuste lehelt.

 

Küsimuste korral saab pöörduda püsiklienditeeninduse poole.

 

Stockmann jätab endale õiguse soodustuste ning kampaaniate tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada.