Kampaaniate tingimused

 

 

 

Lastemoe paremik -20%

 

Kasuta nüüd võimalust uuendada oma laste kevadsuvist garderoobi! Pakkumine kehtib MyStockmann liikmetele ja uutele liitujatele 18.-21.04 kohapeal ja e-poes stockmann.ee. Pakkumine kehtib tavahinnaga toodetele. Pakkumist ei saa kombineerida teiste soodustustega. Kehtivad tavapärased toodete ja kaubamärkide välistused.

 

 

 

 

Parimatest parim valik!

 

Pakkumine kehtib 16.4-31.5 valitud naiste, meeste ja laste moetoodetelt ning kodutoodetelt Stockmanni kaubamajas kohapeal ja e-poes stockmann.ee. Pakkumist ei saa kombineerida teiste soodustustega. Kehtivad brändide ja tootekategooriate välistused.

 

 

***

 

 

 

 

 

Osta 3, maksa 2

„Osta 3, maksa 2“ kampaania käigus saad kolm toodet kahe hinnaga eraldi määratletud Stockmanni omabrändide valikust. Ostes 4–5 toodet, saad ostu peale ühe soodsaima toote. Ostes 6–8 toodet, saad ostu peale kaks kõige soodsamat toodet.
Kampaania pakkumine kehtib Stockmannis kohapeal ja e-poes stockmann.ee tavahinnaga toodetele ja seda ei saa kombineerida muude soodustustega. Kampaania pakkumine ei kehti allahinnatud või MyStockmann liikmete pakkumise toodetele.

Pakkumisel ei saa kombineerida soodustust erinevatelt kaubamärkidelt. Näiteks ostes Bogi kaubamärgi 3 toodet, on pakkumine kohaldatav, kuid omavahel ei saa kombineerida näiteks Construe, Bogi ja A+ more kaubamärgi tooteid.

 

 

 

Tutvu Stockmanni moe- ja kodukaupade valikuga Stockmanni kaubamajas kohapeal ja e-poes stockmann.ee.

 

 

 

***

 

TOODETE JA KAUBAMÄRKIDE VÄLISTUSED

 

Stockmanni pakutavad kampaaniate pakkumised ja soodustused ei kehti allpool mainitud toodetele, kaubamärkidele, osakondadele, kampaaniatele ja teenustele ega ka kõigile Stockmanni kaubamajadega seotud kauplustele või teenusepakkujatele kaubamajas kohapeal, e-poes stockmann.ee ja Hullude Päevade e-poes hulludpaevad.ee, kui pole muudmoodi täpsustatud:

  • Stockmann Delikatess: kõik tooted ja pakkumised;
  • Naiste-, meeste- ja lastemood ning spordikaubad: Acne Studios, Almada Label, American Tourister, Ami, Boss, Hugo, Hugo Boss, Canada Goose, Canada Goose Black Label, Chloé, Daam, Degerberg Jewelry, Efva Attling, Gugguu, Guild, Halti, Kenzo, Longchamp, Louis Vuitton, Max Mara Studio, Miia Halmesmaa, Minna Parikka, Moncler, The North Face  Nuptse, Parajumpers, Pohjanheimo, Polarn O. Pyret, Reima, Olli Johan Lindroos, Relove, Stone Island, Söör, Toteme, UGG, White Dress
  • Kodukaubad: Artek, Carl Hansen, Disney, Dyson, Hakola, Hartmann, Isku, Jura, Lipault, Louis Vuitton, Nespresso, Power, Samsonite, String, Tumi, Vitra
  • Kosmeetika: Byredo, Dior, Dyson, Fenty Beauty, Fenty Skin, Louis Vuitton, Oribe, Chanel
  • Partnerite pakkumised: Kõik partnerite tooted ja pakkumised märgistusega “Partnerite pakkumised”;
  • Kampaaniate pakkumised ja soodustused ei kehti Stockmanni kinkekaardile.

 

ILMSELGED HINNAVEAD

 

Stockmanni jaoks on väga oluline, et te oma tellimusega rahule jääte. Stockmann säilitab õiguse tellimus tühistada, kui selles on ilmselge ja oluline hinnaviga. See viitab tootele, millele on e-poes potentsiaalselt märgitud vale hind, kui hind on toote tavahinnast ilmselgelt ja oluliselt erinev ja juhul, kui võib pidada ilmseks, et tavaklient mõistab, et tegemist on hinnaveaga. Ilmselged hinnavead on näiteks tootehind 0,00 eurot, puuduv tootehind või sadu eurosid väärt toode, mida müüakse nii madala hinnaga, mida võib üldiselt ekslikuks pidada.

Stockmann ei vastuta e-poe kasutamisest tingitud mistahes kahju eest, välja arvatud juhul, kui kehtiv seadusandlus sätestab teisiti.

 

KLIENDISUHTLUS

 

Stockmann saadab registreeritud klientidele e-posti aadressidele ja mobiiltelefonidele nii turundus- kui klienditeenindussõnumeid. Elektroonilisi otseturundussõnumeid saadetakse ainult nendele klientidele, kes on seda eelnevalt selgesõnaliselt lubanud. Klienditeenindussõnumid puudutavad Stockmanni e-poes esitatud tellimusi ja poest saadetud tarneid. Saadame klienditeeninduse ja tellimustega seotud elektroonilisi sõnumeid isegi siis, kui Sa ei ole elektroonilist otseturundust lubanud. E-poe lepingutingimustega nõustudes ja e-poes tellimusi esitades nõustud klienditeenindussõnumite saatmisega.

Saad oma turundusnõusolekuid muuta, pöördudes Stockmanni klienditeeninduse poole klient@stockmann.com.

 

Täpsemat infot leiab püsikliendi lepingutingimuste lehelt ning korduma kippuvate küsimuste lehelt.

Küsimuste korral saab pöörduda püsiklienditeeninduse poole.

Stockmann jätab endale õiguse soodustuste ning kampaaniate tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada.