Kampaaniate tingimused

 

 

 

 

EEL-ALLAHINDLUS ON KOHAL!

Saad nüüd 40% allahindlust valitud naiste, meeste ja laste moe- ning kodutoodetelt Stockmanni kaubamajas kohapeal ja e-poes stockmann.ee. Pakkumist ei saa kombineerida teiste soodustustega. Kehtivad brändide ja tootekategooriate välistused.

Leia oma lemmikud Stockmannist!

 

 

 

 

 

VIIMANE VÕIMALUS!

Hooaja lõpumüügi -60% lisasoodustus -20% MyStockmann liikmetele naiste-, meeste- ja lastemoe ning kodutoodete kategoorias. Pakkumine kehtib juba allahinnatud toodetele MyStockmann liikmetele 3.04-31.07 kohapeal ja e-poes stockmann.ee. ​
Pakkumine kehtib MyStockmann liimetele. Soodustus rakendub sisselogimisel MyStockmann kontole.
Kehtivad tavapärased välistused. Pakkumist ei saa kombineerida teiste soodustustega.

 

 

 

 


PARIMATEST PARIMAD LEIUD!

Vaata parimaid pakkumisi moe- ja kodutoodetest kaubamajas kohapeal ja e-poes stockmann.ee. Soodustusi ei saa kombineerida teiste pakkumistega. Kehtivad tavapärased kaubamärkide ja toodete välistused.

 

 

***

 

TOODETE JA KAUBAMÄRKIDE VÄLISTUSED

Kampaaniate pakkumised ja hinnasoodustused ei kehti allolevas nimekirjas mainitud toodetele, kaubamärkidele, osakondadele ja koostööpartneritele Stockmannis kohapeal ning stockmann.ee ja crazydays.com või hulludpaevad.ee e-poodides, kui pole märgitud teisiti:

  • Stockmann Delikatess: kõik kaubad ja pakkumised;
  • naiste, meeste ja laste mood ning sporditooted: Acne Studios, Boss, Canada Goose, Canada Goose Black Label, Hugo, Gugguu, Guild, Kenzo, Parajumpers, Pohjanheimo, Stone Island, Max Mara Studio;
  • kodutooted: Artek, Dyson, Hakola, String, Vitra;
  • partnerite pakkumised: kõik partnerite kaubad ja pakkumised märkega „partneri pakkumine“.
  • kampaaniate pakkumised ja hinnasoodustused ei kehti Stockmanni kinkekaartidele.

 

ILMSELGED HINNAVEAD 

Stockmanni jaoks on väga oluline, et Sa oma tellimusega rahule jääd. Stockmann säilitab õiguse tellimus tühistada, kui selles on ilmselge ja oluline hinnaviga. See viitab tootele, millele on e-poes potentsiaalselt märgitud vale hind, kui hind on toote tavahinnast ilmselgelt ja oluliselt erinev ning juhul, kui võib pidada ilmseks, et tavaklient mõistab, et tegemist on hinnaveaga. Ilmselged hinnavead on näiteks tootehind 0,00 eurot, puuduv tootehind või sadu eurosid väärt toode, mida müüakse nii madala hinnaga, mida võib üldiselt ekslikuks pidada.  

Stockmann ei vastuta e-poe kasutamisest tingitud mistahes kahju eest, välja arvatud juhul, kui kehtiv seadusandlus sätestab teisiti. 

 

KLIENDISUHTLUS 

Stockmann saadab registreeritud klientidele e-posti aadressidele ja mobiiltelefonidele nii turundus- kui klienditeenindussõnumeid. Elektroonilisi otseturundussõnumeid saadetakse ainult nendele klientidele, kes on seda eelnevalt selgesõnaliselt lubanud. Klienditeenindussõnumid puudutavad Stockmanni e-poes esitatud tellimusi ja poest saadetud tarneid. Saadame Sulle klienditeeninduse ja tellimustega seotud elektroonilisi sõnumeid isegi siis, kui Sa ei ole elektroonilist otseturundust lubanud. E-poe lepingutingimustega nõustudes ja e-poes tellimusi esitades nõustud klienditeenindussõnumite saatmisega. 

Saad oma turundusnõusolekuid muuta klient@stockmann.com Stockmanni klienditeeninduse poole pöördudes.