Glamuurne peomeik pühadehooajaks

 

 

Pühadehooaeg kingib Sulle imelise võimaluse näha välja särav, võluv ja elegantne. Kas lähed kontoripeole või tähistad pühi koos lähedaste sõprade ja perega, ole valmis olema tähelepanu keskpunktis! Olenemata Sinu eelistusest klassikalise või julge stiili osas, avasta enda jaoks pidulik jumestus, mis sobib suurepäraselt nii jõulupidudeks kui aastavahetuseks!

 

Kuldne elegants

 

Selle hooaja hurmavaim värv on kuld, nii et lisa oma peomeigile kuldse ja šampanja varjundid. Särav kuldne lauvärv koos sügavpunaste huultega loob ajatu ja hästi läbimõeldud välimuse, mis sobib ideaalselt igaks pidulikuks sündmuseks.

 

                                                  

 

 

Jõhvikatoonis suitsusilmad

 

Vali soe ja silmapaistev välimus rikkalikes jõhvikatoonides klassikaliste suitsusilmadega, mis lisab müstilist võlu ja salapära. Draamatilise ilme tasakaalustamiseks eelista pigem heledat matti või läbipaistvat huulevärvi, mis koondaks tähelepanu Sinu silmadele.

                     

 

 

Lumekuninganna

 

Ärata oma sisemine lumekuninganna säravate valgete ja hõbedaste lauvärvidega, mis annavad Su silmadele lumist sädelust. Viimistle välimus jahedates toonides huulepulgaga, luues talviselt värskendava mulje, mis sulandub suurepäraselt jõuluhõngulise atmosfääriga.

 

                                                                                

 

 

 

Sametpunased huuled

 

Klassikaline punane ei lähe kunagi moest, eriti pühadehooajal. Vali sametiselt pehme ja võrgutav kauapüsiv punane huulepulk, mis hoiab Su meigi veatuna terve öö. Ajatu elegantse välimuse saamiseks ühenda see samas toonis küünelakiga ja neutraalsetes toonides lauvärviga.

 

                                                                       

 

 

 

Igihaljas glamuur

 

Kui soovid lisada veidi jõulu elegantsi, vali tumedam roheline lauvärv, mis lisab Su pilgule sügavust ja veetlust. See julge ja võluv valik paneb Sinu silmad särama ja loob vapustava kontrasti Sinu jumega.

 

                                                            

 

 

 

Glamuurne peomeik, mis sobib suurepäraselt nii jõulupidudeks kui aastavahetuseks on Sinu käeulatuses! Julge katsetada erksate värvidega või vali ajatu klassikaline stiil, käes on aeg välja näidata oma isikupärast elegantsi! 

 

Leia Stockmannist oma täiuslik peomeik!