Helena Rubinstein nüüd eksklusiivselt Stockmannis

Ambitsioonikas Helena Rubinstein oli ilutööstuse tõeline pioneer, kellel jagus julgust astuda muutuste teele. Tema visioon ja unistus oli muuta isetehtud näokreem ärivõimaluseks ja alustada kosmeetikaimpeeriumi ülesehitamist, saades seeläbi esimeseks end ise üles töötanud naiseks ajaloos ja seda ajal, mil kutsealane maailm oli naiste jaoks suures osas suletud.

ÄRINAISEKS KASVAMINE

Helena sündis 1872. aastal Krakowis ning varases nooruses ei ennustanud tema säravat tulevikku mitte miski. Ta oli pere kaheksast tütrest vanim ning vanemate sooviks oli panna ta mehele vanale rikkale lesele. Kuid Helenal olid teised plaanid ja 22 aasta vanuselt astus ta Austraaliasse suunduvale laevale.

The Valaze Cream näokreem

Et tütrel näokreem otsa ei saaks, pani ema talle kreemipotsikuid kohvrisse kaasa. Austraalias avaldas Helena portselanikarva jume teistele naistele suurt muljet ja nad hakkasid temalt ilualast nõu küsima. Helena otsustas hakata kreemi müüma ja pani sellele nimeks ‘Valaze’ – ungari keeles ‘taeva kingitus’. Nii pani ta kõige esimese näokreemi leiutamisega aluse kosmeetikaimpeeriumi sünnile.

TEEDRAJAV ILU ALATES AASTAST 1902

REPLASTY – Iluoperatsioonidega peaaegu samaväärne iluravi

Helena Rubinsteini kui kaubamärgi ja Helena Rubinsteini kui naise lood on täielikult kattuvad. Tänapäeval kompab samast avangardistlikust vaimust kantud HELENA RUBINSTEIN unikaalse teaduse, tsellulaarse ehk rakulise nahateaduse piire.
2008. aastast alates on Helena Rubinsteini liidust LACLINIC MONTREAUX kliiniku ja ühe maailma kõige tunnustatuma ilukirurgiga dr. Pfulg sündinud läbimurdeline tootesari Replasty.

“Meie ja Helena Rubinstein näeme ilu ühtemoodi. 2008. aastal kohtudes oli meil mõlemal samaaegselt sama soov: pakkuda täiendavat iluhooldust, mis ületaks iluoperatsioone pakkuva esteetilise meditsiini resultaatid. Meie partnerlusest sündis REPLASTY – tõeliselt tõhus ja iluoperatsioonidega peaaegu samaväärne iluravi.” – Dr. Michel Pfulg

REPLASTY kliinilise tõhususe aluseks on unikaalne rakutaastusmolekul (cellular recovery molecule) Pro-Xylane™. Molekul kiirendab vigastatud ja kahjustatud naha taastumist ning selle rakkude regeneratsiooni intensiivstav ja võimendav toime sai kliiniliselt tõestatud juba 2003. aastal

PROGIGY CELLGLOW – taimetüvirakkude ennenägematu taastusvõime

2012. alguse saanud partnerlus dr. LemaÎtre’ga INSERM teadusuuringute keskusest tõi jällegi kaasa uue läbimurde kosmeetikas. Koostöös HELENA RUBINSTEINiga uurivad dr. LemaÎtre ja tema meeskond naharakkude reprogrammeerimsie võimalusi ning on kaasarendajaks vananemisvastase ja nahka kirgastava futuristliku tootesarja PRODIGY CELLGLOW väljatöötamisel.

“Me kõik sünnime geneetilise programmiga, kuid aastatega rakud tasapisi deprogrammeeruvad. Aga kui me oskaksime programmi taastada?” – Doctor Lemaitre, INSERMi teadusuuringute direktor

PRODIGY CELLGLOW saladus peitub Eedelveissi ehk alpi jänesekäpa looduslikes rakkudes, mis on kogu taimemaailmas ühed kõige elujõulisemad ning omavad lõppematut taastumisvõimet. Selle taime ainsast rakust võib sündida uus taim. Lisaks on eedelveissi rakud naha suhtes kõrge bioafiinsusega ning sobivad seetõttu kõigile, ka tundlikele nahatüüpidele. Rakkude ümberprogrammeerimise ideest inspireeritud vananemisvastane ja kirgastav CELL GLOW sari tagab naha püsivalt paranenud elastsuse ja kirkama jume.

 

Helena Rubinsteini leiad Stockmanni 1. korruselt, kosmeetikaosakonnast.