Jõulukaunistused lisavad pidulikku hõngu

 

Jõuluaja lähenedes on nii mõnus süüdata küünlad ja panna välja meeleolukad jõulukaunistused, tuues meie ellu soojust, rõõmu ning säravaid hetki. Ajatutest klassikalistest kaunistustest kuni kaasaegsete jõulupuudeni – kätte on jõudnud aeg avastada kõige kaunimad pühadekaunistused ning luua mugav ja hubane pühadeõhkkond!

 

Jõulupuu 

 

Jõulupuu valimine ja selle kaunistamine on jõulude ajal eriline traditsioon, mil saame juba tunda, kuidas pühad vaikselt saabuvad. Kuigi mõned eelistavad päris kuusepuud, siis kunstkuused, jõulupärjad ja dekoratiivsed kaunistused võivad luua samamoodi pühade atmosfääri. Lisades veel säravad tulukesed ja aromaatsed lõhnaküünlad, muutub Su pidulik ruum ainulaadseks.

 

                               

 

 

 

Jõuluehted

 

Jõuluehted annavad jõulupuule isikupära. Igal jõuluehtel on oma tähendus – olgu selleks käsitööna valmistatud ehe, pärandus vanavanematelt või lihtsalt midagi, mis sümboliseerib Sulle midagi erilist. Alates sädelevatest klaaskuulidest kuni originaalsete eheteni, need kaunistused kajastavad hooaja olemust ja Sinu isiklikku stiili.

 

                          

 

 

 

Jõulutuled

 

Jõulutuled toovad pimedatesse talveõhtutesse soojust ja rõõmu, mis muudavad kodu hubaseks oaasiks. Need kaunistused lisavad jõulupuule või teistele dekoratsioonidele pidulikku sära ja aitavad luua jõulumeeleolu. Muuda oma kodu säravamaks valguskettide, advendiküünalde või kaunite laternatega! Ka lõhnaküünlad lisavad tuppa mõnusat jõuluhõngu.

 

                           

 

 

 

Dekoratiivsed esemed

 

Ka väikeste detailidega saab lisada jõulumeeleolu kodu igasse ruumi. Pane välja kenad jõuluaja aksessuaarid, dekoratiivsed esemed ning kujukesed, mis tekitavad hubase atmosfääri ja toimivad pilgupüüdjatena sisustuses. Olgu need siis traditsioonilised või modernsed, need väikesed aktsendid annavad Sinu kodule ainulaadse ja õdusa atmosfääri.

 

                                              

 

 

 

Hubaselt kaunistatud kodu loob pimedal ajal sooja ja õdusa tunde. Jõulude ajal ümbritsevad meid sädelevad tuled, võluvad kaunistused ning toredad jõuluehted, mis lisavad õndsat pühademeeleolu. Sukeldu pühadehooaja tõelisesse maagiasse ja kaunista oma kodu pidulikult! 

 

 

Telli meie e-poest enne 11.12, et saada oma jõulukaunistused ja kingid kätte enne jõule!

 

 

Head jõuluaega soovib Stockmann!