Kevade sisustustrendid

 

Kevad toob kaasa värskeid ja inspireerivaid trende kodukaunistamises, mille hulgas troonib kirgaste värvide särav mitmekesisus. Hooaja sisekujundustrendides pannakse rõhku ka lillemustritele ning uutes disainisuundades on palju rõõmsat mängulisust. Ammuta inspiratsiooni hooaja kütkestavatest sisustustrendidest ja värskenda oma kodu kevadeks!

 

PÄIKSELISED VÄRVID

 

Hooaja erksad trendivärvid rõõmustavad nüüd nii kodutekstiilides, mööblis, lauanõudes kui ka köögitarvikutes. Särav punane, elav elektrisinine ja päikesekollane lisavad interjööri kevade rõõmsat hõngu. 

                                                                         

 

 

 

PEHMED PASTELLID

 

Sisustustekstiilid ja praktilised kodutarbed on nüüd rikastatud lavendli, piparmündi, taevasinise ja pehme virsikuga, mille värvifirma Pantone valis aasta trendivärviks. Pehmete pastellitoonide omavahel kombineerimine lisavad ruumile  mahedust ja rõhutavad säravates värvides detaile. 

                                                                       

 

 

 

ÕITES KODU 

 

Lilled on kindel kevade märk ning värskendavaid lillemustreid on sel kevadel nähal nii tekstiilides kui ka nõudes. Nende abil saab lihtsalt ja kiiresti tuua interjööri kevadist ilmet. Milline värvilahendus imponeerib Sulle – kas säravate troopiliste, õrna roosa või rahustava roheluse elegants?

                                                                        

 

 

 

GEOMEETRILISED KUJUNDID

 

Sisekujundusmaailmas tõusevad esile mitte ainult intensiivsed värvid, vaid ka mõjusad vormid. Erilist tähelepanu pälvivad sel hooajal selged geomeetrilised kujundid nagu poolringid, ruudud ja triibud, mis toovad interjööri struktuuri ja kontraste.

                                                                 

 

 

 

 

UUED DISAINIKLASSIKUD

 

Kaasaegses disainis kasutatakse klaasi, metalli ja puitu, kuna need ühendavad endas esteetilist ilu ja praktilist kasutusmugavust. Uued kujundussuunad tõmbavad tähelepanu oma individuaalsete vormide ning ergaste värvidega.

                                                                        

 

 

 

 

Kevad toob kaasa värskeid ja inspireerivaid trende kodukaunistamises, mille hulgas troonib kirgaste värvide särav mitmekesisus, õitsvad lillemustrid, geomeetrilised kujundid ning uued disainilemmikud.

 

 

Ammuta inspiratsiooni hooaja sisustustrendidest ja värskenda oma kodu kevadekeks Stockmanni abiga