Kristjaana Mere: “Mängige rohkem värvide ja aksessuaaridega.”

Rääkisime Eesti ühe tuntuima moeblogijaga nii moest kui jõuludest. Loe lähemalt, mis on Kristjaana nipid nii kodusteks jõuludeks kui jõulupidudeks.

 

 

Mis on sinu lemmik moeese või- trend hetkel?

Minu lemmikud on selle sügise-talve trendidest nahast seelikud, “teddy” mantlid, plisseeritud seelikud ja hõbedane sädelus.

Milliste uute trendidega soovitad lugejatel julgemalt katsetada?

Mängige rohkem värvide ja aksessuaaridega. Värvid toovad nii palju rõõmu ja sära meie pimedasse talveaega ja aksessuaarid annavad igale riietusele hulganisti isikupära juurde.

Milliseid riidesemeid või aksessuaare leidub sinu riidekapis kõige rohkem?

Riietusest on mul kõige rohkem kindlasti teksapükse ja kampsuneid. Aksessuaaridest tõenäoliselt ehteid – sõrmuseid ja kõrvarõngaid.

Mis on sinu lemmikbrändid ja miks?

Kiirmoebrändidest on minu kõige lemmikum Mango, kus on väga trendikad rõivad klassikalises võtmes ning hästi kvaliteetsed materjalid. Disainerbrändidest meeldivad mulle väga Prantsuse kaubamärgid nagu Maje, Sandro, Dior.

Millised Stockmannis olevad kaubamärgid on sinu lemmikud?

Moebrändidest meeldivad enim Max&Co, Samsoe Samsoe, Theory ja Trussardi ning kodusisustuses olen pikaaegne Nachtmanni, Joopi ja Iittala kasutaja.

Kui sul on vahel tunne, et sul pole midagi selga panna, siis mind sind tavaliselt päästab?

Teksapüksid, džemper, mantel ja madalad kingad.

Mis on sinu stiilinipp aastavahetus- ja jõulupeoks?

Sel pühadeperioodil on kõige moodsamad litrite ja sametiga kleidid ning peoriided. Soovitan mitte stilistikaga üle pingutada ja sillerdava kleidi korral ehetega kokku hoida või värvide puhul lasta ühel esemel “särada” ja muu jätta sealjuures neutraalseks.

Samuti kehtib endiselt reegel, et lühikese kleidi puhul hoida rind ja õlad kaetud ning avara dekoltee korral kata jalad.

Kuidas ja kus te tavaliselt perege enda jõulusid veedate?

Meie pere jõulud mööduvad alati minu vanematekodus maitsvaid toite süües, kinke avades ja jõulufilme vaadates.

Mis on sinu sisustusalased nipid jõuluperioodiks?

Oma koju saab lihtsalt jõulumeeleolu tuua aksessuaaride näol, nagu väikesed tulekesed, jõulutoonides pleedid, lõhnaküünlad ja piparkoogid köögilaual.

Mida peaks silmas pidama kontori jõulupeole minnes?

Käituda viisakalt 🙂 Riietuda vastavalt etiketile ning juhul, kui töökoht piiritleb väga riietumisvõimalusi (töövorm, väga formaalne riietus vms), siis kasutada jõulupidu võimalusena näidata oma isiklikku stiili.

Mis on need kolm toodet, millesse soovitad investeerida?

Mina soovitan investeerida korralikku, sooja ja kvaliteetsest villast tehtud mantlisse; ajatusse klassikalise lõikega neutraalses toonis nahast käekotti ning mugavasse ja väga kvaliteetsest täisnahast kingapaari.