Kuidas osta naisele kingiks pesu

 

Küsitluste järgi on mehed üllatavalt innukad ostma oma kallimale ilusat pesu, eriti sellist, mis pakub rõõmu paari mõlemale poolele. Kuigi meeste jaoks on aluspesu valikul kõige olulisem välimus, on naiste jaoks tähtsam pigem mugavus. Kuna tegemist on kingitusega, ostavad mehed reeglina kallimat pesu, kui naine ise ostaks. Kingiks ostetakse tihti täiskomplekt – rinnahoidja ja aluspüksid.

Kauni aluspesu eesmärk on panna kandjat tundma end enesekindlana ja atraktiivsena. Seetõttu tasub olla teadlik, et kasutusmugavust mõjutab eelkõige aluspesu disain ja istuvus. Stockmannis on suurepärane valik naiste aluspesu kõikidele maitsetele ja kehavormidele ning selle valiku lihtsustamiseks oleme kogunud kokku mõned näpunäited, kuidas osta naisele kingiks pesu. 

 

STIIL

 

Pesu stiil tuleks valida selle järgi, mida naine riietuses tavaliselt hindab. Kui kingi saaja kannab vaid teatud tüüpi aluspesu, on kõige kindlam samalaadne ka kingituseks teha. Näiteks sportlikule naisele ei tasu ilmtingimata pitsilist pesukomplekti osta. Samas, kui tegemist on erilise tähtpäevaga, võiks siiski pilgu pöörata eriliste pesukomplektide poole. 

                                                     

 

MATERJAL

 

Luksuslikud materjalid on üsna turvaline valik. Siidine ja satiinist pesu aitab naisel tunda end kauni ja seksikana, lisaks on see ka ülimalt mugav. Trendikad on ka muud pisidetailid, näiteks on väga palju erinevaid pitse. Pehme vormiga tegumood on moes, samuti läbipaistvad võrkkangad ja seksikad peenikesed paelad. 

                                             

 

VÄRV

 

Aluspesu värv peaks olema kingisaaja lemmikvärv, kuid kindel valik on alati stiilne must, mida kõik armastavad. Alustuseks vaata, mis värvi riideid on tal kapis kõige rohkem. Kui kapis on rohkem kirkaid värve kui neutraalseid toone, võid julgelt valida erksamates toonides pesu, nagu roosa, kollane, punane ja lilla. 

 

                                      

 

KOMPLEKTID

 

Kombineeri rinnahoidja sama stiili ja värvi aluspükstega, nii saad oma kallimale imelise ja stiilse pesukomplekti. Ostlemisel tuleb teada õiget suurust ning pesu stiil peaks järgima kingisaaja riietumismaitset. 

 

     

Kui leiad armsa komplekti, kuid ei tea, milline aluspesu partnerile meeldib – küsi julgelt abi meie professionaalsetelt moenõustajatelt, kes saavad aidata pesu valida ja leida igas suuruses ja iga kujuga kehale hästi istuv mudel. 

 

Stockmanni naistepesu osakonnas on kõige hämmastavamat aluspesu ning mitmekülgne tegumoodide- ja värvivalik. Tule tutvu meie valikuga ning leia oma kallimale ideaalne kingitus!