Lõõgastu suvekodus

 

 

Suvel kisub inimesi vastupandamatult loodusesse – ikka selleks, et laadida oma akusid ja puhata linnakärast. Suvekodu ja saun on kaks imelist paika, kus me saame lõõgastuda ja olla ühenduses loodusega. Muuda oma kodu mugavaks ja lõõgastavaks paigaks kaunite kodutoodetega!

 

MUGAV MÖÖBEL 

 

Terrass või aianurgake on suvekodu süda, kus saame nautida suviseid õhtusööke sõprade ja perega ning luua erilisi hetki. Lisades värviküllaseid patju ja kauneid dekoratsioone, loome hubase ja kutsuva atmosfääri. Kaunis ja mugav välimööbel kutsub nautima päikesepaistet ning mõnusat atmosfääri. 

                                                  

 

 

KAUNID DETAILID 

 

Värskenda oma suvekodu tunnet väikeste isikupäraste detailidega, et luua kodune ja rahulik keskkond. Värvilised lillepotid, dekoratiivesemed, pehmed pleedid ja kaunid laternad lisavad terrassile soojust ja elegantsi. Rohelise, kollase ja sinise looduslähedased toonid toovad suvekodusse värske atmosfääri ning aiakaunistused lisavad isikupärast võlu.

                                                                 

 

 

 KUTSE LAUDA 

 

Muuda iga söögikord eriliseks, kattes söögilaua kaunilt ja moodsalt maalähedaselt. Kasutades looduslikke materjale puidust, klaasist ja keraamilisi nõusid, saab lisada lauale puhta ning värske ilme. Värviküllased õied ja lokkav rohelus aias kanduvad ka söögilauda ning inspireerivad meid nautima maitsvat sööki ja head seltskonda.

                                                   

 

 

LÕÕGASTAV KESKKOND

 

Ideaalse keskkonna keha ja vaimu taastumiseks loovad meeldivad saunarituaalid ja saunajärgne lõõgastus. Parimaks saunakogemuseks võta pehmed saunarätikud ja kvaliteetne saunahari, moodne leilinõu ja tõrvalõhnaline seep. Peale kosutavat sauna on imeline nautida värsket õhku terrassil, lastes stressil ja muredel kaduda.

                                          

 

 

 

Suvekodu ja saun on paigad, kus saame puhata ja taastuda ning olla ühenduses loodusega. Lisades neile mõned värvilised ja maalähedased detailid nagu erilised kaunistused, pehmed pleedid, mugava mööbli ja sooja valgusega lambid, loome suvekodus veelgi meeldivama ja lõõgastavama tunde. Olgu see siis karge hommik või sume õhtu, suvekodu ja saun pakuvad meile alati soojust, mugavust ja lõõgastumist.

 

Muuda oma suvekodu idülliliselt lõõgastavaks Stockmanni abiga!