Meeste kevadmoe trendid

 

Sellel kevadel võib stiiliteadliku mehe garderoobist leida pehmeid pastelseid toone, maalähedast värvigammat, värskeid triibumustreid ja safari stiili. Oleme kokku kogunud meeste kevadmoe olulisemad trendid – vali oma lemmik ja uuenda oma stiili kevadeks!

 

Mugavalt maalähedane

 

Kevadhooaja populaarsetele maalähedastele toonidele, nagu khaki ja beež, lisavad vürtsi elav oranž, puhas valge ning õrn laimiroheline. Stiilsed, safari-stiilis rõivad moodustavad meeste kevadmoe elegantse klassika, näiteks avarad suurte taskutega jakid sobivad nii vabaõhuüritustele kui tänavariietuses. Samuti loovad argiste puuvillaste ja linaste pükste, särkjakkide ja nokkmütside kombinatsioon täiusliku tasakaalu.

                                                                                  

 

 

 

Stiilselt tööle

 

 

Kevadise tööriietuse ühtse stiili saavutamiseks sobivad omavahel harmoneeruvad sinised toonid ja elegantsed ühevärvilised komplektid. Polosärk esindab hooaja meestemoe trendi – see on äärmiselt mitmekülgne ning sobib suurepäraselt ka ülikonnaga. Samamoodi  piisab väljanägemise täiendamiseks mugavast linasest särkjakist või elegantsest lillelisest triiksärgist. Viimase lihvi annavad pruunid loafer-kingad, hästiistuvad teksad ja täiuslikult istuv jakk.

                                                                             

 

 

 

Pastellide kütkes

 

 

Nüüd võib leida pastellvärvides nii polo- kui triiksärke, linaseid riideid ja kergeid kudumeid. Õrnad pastelsed toonid annavad riietusele kevadist värskust, samas kui trenditeadlikkust rõhutab nende kombineerimine valge või mustaga. Kevadhooaja moekaim värv on aga roosa – loo kogu rõivakomplekt roosades toonides või lisa elegantsi ruuduliste pükstega.

                                                            

 

 

 

Moderne meremehestiil

 

 

Meremehestiil on kujunenud kevadise meestemoe püsivaks teemaks – triibud ja klassikaline teksasinine tõusevad eriti esile mustade ja maalähedaste toonide kõrval. Moekas mees täiendab oma rõivakomplekti erksate põhivärvidega, nagu kollane, punane ja roheline. Klassikalise teema täiustamiseks sobivad tepitud või bomber-stiilis jakid.

                                                                    

 

 

 

Veidi nostalgiat

 

 

Tänavuse kevadmoe inspiratsiooniallikaks on viimased kümnendid  – igapäevane retrostiil võib küll tunduda argine, kuid samas elegantselt viimistletud. Kerged  kudumid, hästiistuvad T-särgid, ruudulised püksid ning Costeau-stiilis villased mütsid on tähelepanu keskmes. Erinevate materjalide, tekstuuride ja värvide osav kombinatsioon loob stiilse ja enesekindla välimuse.

                                                          

 

 

 

 

Tutvu Stockmanni kevadhooaja valikuga ja telli mugavalt e-poest!