Mugavalt kodus

 

Kodu on paik, kus saame tõeliselt lõõgastuda ja end välja lülitada kõigist muredest. Allpool on mõned ideed, kuidas muuta oma eluruum veelgi hubasemaks, alustades mugavast riietusest ja lõpetades sisekujunduselementidega, mis loovad rahustava koduse atmosfääri.

 

 

Kampsunid ja mugavad püksid: vabadus liikuda

  

Kodus ei pea Sa enam muretsema range riietuskoodi pärast. Vali kampsun või mugavad püksid, mis hoiavad Sind soojas ja annavad Sulle vabaduse liikuda. Need rõivad võimaldavad Sul keskenduda puhkamisele ning samas loovad hubase ja koduse atmosfääri.

                          

 

 

 

Sussid ja hommikumantlid: mugavuse kehastus

 

Kodus võid vahetada oma igapäevase riietuse mõnusalt pehme hommikumantli ja susside vastu. Sussid on mitte ainult mugavad ja praktilised, vaid hoiavad Su jalad soojas ka kõige külmematel päevadel.

                                                        

 

 

 

Pleedid ja padjad: lisades soojust ja hubasust

 

Sinu kodu peaks olema koht, kus saad lõõgastuda ja end uuesti laadida. Pleedid ja padjad lisavad Sinu eluruumile soojust ja hubasust, luues mugava atmosfääri. Need on asendamatud, kui vajad lühikest puhkepausi või soovid veeta lõõgastavat hetke enne uue päeva väljakutseid.

 

                                             

 

 

 

Valgustid: lugemiseks ja lõõgastumiseks

 

Õige valgustus mängib koduses keskkonnas olulist rolli – see mõjutab meeleolu, keskendumisvõimet ja üldist mugavustunnet. Vali laua-, põranda– või laelamp, mis tagab piisava valgustuse, et leevendada silmade pinget. Õhtu saabudes loob pehmem ja hämaram valgustus rahuliku ning lõõgastava atmosfääri.

 

                                                     

 

 

 

Tassid ja kruusid: hetked iseendale

 

Virgutav hommikukohv või rahustav tassike teed enne magamaminekut moodustavad tavaliselt olulise osa iga inimese päevast. Need väikesed hetked, mil saad nautida oma lemmikjooki, annavad energiat ning aitavad Sul leida rahu ja tasakaalu.

 

                                                              

 

 

 

 

Küünlad ja ruumilõhnastajad: meeleolu loojad

 

Küünlad ja ruumilõhnastajad loovad meie ümber maheda ja sooja atmosfäär. Nende õrn valgus ja meeldivad aroomid kutsuvad meid lõõgastuma ning hetke nautima. 

 

                                                                                

 

 

 

 

 

Tihtipeale unustame, kui oluline on end ümbritseda meeldivate asjadega, mis muudavad kodu kutsuvaks ja hubaseks. Mõnusateks puhkehetkedeks täida tuba õdusa valgusega, haara enda ümber soe pleed ja lõõgastu raamatu või filmi seltsis!

 

 

Loo oma kodus hubane õhkkond Stockmanni abiga! Tutvu meie tootevalikuga e-poes.