Parimad kingiideed emadepäevaks

 

Emadepäev on suurepärane võimalus näidata, kui hindamatu on Sinu ema ning väljendada sügavat tänu ja lugupidamist. Üks parimaid viise seda teha on läbi hoolega valitud kingituste, mis peegeldavad sügavat kiindumust ja austust tema vastu. Kindlasti soovid, et kingitus oleks südamlik ning eriline, kuid õige kingituse leidmine võib olla keeruline. Siin on mõned inspireerivad kingiideed, mis aitavad Sul emale tõeliselt rõõmu valmistada!

 

 

Kinkekomplektid 

 

Pühenda ema päev lõõgastusele ja enesehooldusele, kinkides talle luksusliku spaakogemuse. Olgu selleks siis näo- või kehahoolduskomplekt, jumestuskomplekt või näomaskide komplekt, see kingitus annab talle võimaluse end tunda hellitatud ja hooldatuna. 

 

                                           

 

 

 

Parfüümid 

 

Hästi valitud parfüüm on justkui nähtamatu aksessuaar, mis loob õrna elegantsi. Parfüümi valimisel mõtle, kas emal on kindel signatuurlõhn või oleks ta avatud proovima midagi uut ja põnevat.

 

                                               

 

 

 

Ehted ja aksessuaarid

 

Hoolikalt valitud ehted on nii kauniks aksessuaariks kui ainulaadseks mälestuseks. Olgu selleks elegantsed kõrvarõngad, omapärane sõrmus, luksuslik kaelakee või minimalistlikud kuldehted – ta hindab kindlasti üht neist kingitustest! Lisaks võib peaaegu iga naine kinnitada, et maitsekaid käekotte ei saa kunagi liiga palju olla – neid saab kombineerida vastavalt riietusele, sündmusele ja aastaajale.

 

                                                    

 

 

 

Sisekujundus

 

Erinevad sisustuselemendid nagu vaasid, dekoratiivpadjad, pildiraamid ja ruumilõhnastajad on kõik suurepärased kingitused, mis loovad hubasust. Need aitavad tal luua endale meeldiva ja rahustava atmosfääri igapäevaelus.

 

                                                                         

 

 

 

Kodukokale

 

Kuigi emal võib juba olemas olla mõni lauanõude või köögitehnika komplekt, leiab tema kollektsioonis alati ruumi uutele täiendustele. Näiteks võiksid otsida tema lemmikbrändi uusi tooteid – tihti pakuvad need värsket ja kevadist valikut lauale. Samuti on tal kindlasti hea meel ka uue kruuside, klaaside või köögitarvikute komplekti üle. 

 

                                                      

 

 

 

Kinkekaart 

 

Kui Sa ei ole ikkagi kindel, mida emale kinkida, siis suurepäraseks valikuks on Stockmanni kinkekaart! Vali välja sobivas summas kinkekaart, kirjuta juurde ilus soov ning Sinu emal on võimalus endale ise sobiv emadepäeva kingitus välja valida.

 

 

 

Emadepäeval tasub lisaks oma ema tähelepanuga ümbritsemisele teda üllatada ka hoolega valitud kingitusega. Olgu see kingitus suur või väike, oluline on, et see väljendab Sinu siirast armastust ja tänulikkust ema vastu. Vali emadepäeva kingitus, mis on inspireeriv ja üllatav!

 

 

Stockmanni valikust leiad toredad emadepäeva kingiideed ja pakkumised. Tutvu valikuga ja telli mugavalt e-poest