Sümbioosis talvega

 

Talv võib kohati olla päris külm, tuuline ja lausa jäine. Põhjamaise inimesena oleme me justkui sellega harjunud, aga vajame igal aastal endiselt inspiratsiooni riietumiseks. Olgu külm või soe, üks moehuviline naisterahvas tahab alati välja näha esinduslik, trendikas ja naiselik ning samas hoida ennast soojas. Talvega aitavad meid sümbioosis hoida selle hooaja trendisoovitused.

 

 

Selle hooaja üks moesuundi on toon-toonis „outfit“. On igati kena kanda ühte värvi riietust kui olukorra teevad sealjuures hoopis huvitavaks eri materjalide ja tekstuuride kasutamine. Näiteks villane must müts ja sall koos litritest sädeleva musta seeliku ning pluusiga, lisades sinna juurde sama värvi nahksed saapad ja läikiva jope.

Ka mustrid pole moepildist kuskile kadunud ning annavad hallis argipäevas riietusele vürtsi. Kui aga igat sorti mustrid tekitavad kõhklusi, siis ajatud on kindlasti looma- ning klassikaline hanejalamuster.

 

 

Riietuse valikul tasub mõelda ka praktilise ja jätkusuutliku suuna peale. Vali kindlasti need tooted, mis on kvaliteetsed ning aegumatutes toonides, nagu nt valge või kreemjas. Hea mõte on ka arvestada asjaoluga, et neid riideid oleks võimalik omavahel kombineerida ja kanda erinevatel puhkudel, näiteks nii külla minekul kui ka kodukontoris.

 

Moeseeria on valminud koostöös EKA moestilistika õppesuunaga.

Stilist, projektijuht: Kerttu Mandel

Meik ja soeng: Aleksandra Laer

Foto: Kerttu Mandel, Kristiin Kõosalu

Modell: Johanna Tohert

Juhendaja: Marion Laev, Kalle Veesaar