Stockmann Delikatess

Tee oma peolauavalik Stockmann Delikatess toodetest, sest eriliste hetkede tähistamise juures mängib toit uskumatult suurt rolli. Selleks, et pere, sõprade ja kolleegidega veedetud aeg mööduks stressivabalt ja ettevalmistustele liigselt aega kulutamata, on Stockmanni kokad ja koostööpartnerid pannud Sulle kokku parima valiku. Sul jääb üle vaid lemmikud kokku koondada ja oma soovinimekiri meie poole teele panna.

Stockmann Delikatessi valikust leiate ligi 22 000 toodet. Pakume rikkalikult nii kodumaiste tootjate poolt valmistatud kui Stockmanni enda poolt maaletoodud tooteid. Stockmann Delikatess kaubamärk näitab, et tooted valmistatakse Stockmanni oma retseptide järgi.

Stockmanni kaubamaja on liitunud ka Wolt toidukulleri teenustega Tallinnas. Nüüd on võimalik tellida kiirelt ja mugavalt Stockmanni kaubamaja toiduosakonna gurmeeleti valikust toitu nii koju kui kontorisse.

KUIDAS PEOLAUA TELLIMUS ESITADA?

Kui Sa juba tead, mida tellida soovid, anna meile märku e-posti teel tellimused@stockmann.comerakliendina ning ettevõtte nimel tellides ariklient@stockmann.com

Lisaküsimuste korral helista julgelt telefonil +372 633 9554

Sinu mugavamaks teenindamiseks palume tellimus esitada 2 tööpäeva varem, E-L kell 9.00-21.00 ning P kell 9.00-19.00

Eritellimused alates 10 kinkekorvist või kinkekarbist palume esitada 5 tööpäeva ette.

* Delikatessi peolaua toodete puhul ei ole tegemist e-poe tellimusega ning kehtivad kojuveo hinnad: Tallinna piires 10 € ning Tallinna lähiümbruses 20 €.

Kulleri saad vormistada koos tellimusega.