Ulatame koos abikäe mõnele väikesele katkisele hingele

 

Keegi ei suuda meile nii palju haiget teha, kui meie vanemad, sest nad on meile olulised ja tähtsad,“ ütleb Tähtvere Avatud Naistekeskuses lapsohvreid nõustav lastepsühhiaater Anne Daniel-Karlsen. 

Stockmannile on annetuste kogumine osa meie igapäevasest tegevusest, aga juba teist aastat järjest suuname aasta lõpus oma tähelepanu ühele suuremale projektile, kasutades aitamiseks heategevussedeleid.

Seekord toetame väikeseid katkisi hingi, sest vaimne tervis võib silmaga nähtavate ja käegakatsutavate terviseprobleemide kõrval jääda tihti märkamatuks. Aitame hingelise traumaga lapsi, sest lähisuhtevägivalda järjepidevalt taluma pidanud laste toetamine on Eestis jätkuvalt vaid annetajate õlgadel.

“Perevägivalda kogenud või pealt näinud lapsed vajavad kiiret ja professionaalset abi. Lastefond on seda võimaldanud mitmeid aastaid. Loodame väga, et meie kõige nõrgemate ja haavatamate niivõrd olulise murekoha osas tuleb lahendus ning oleme südamest tänulikud kõigile, kes senikaua abikäe ulatavad,“ räägib Lastefondi toetusjuht Eveli Ilves.

Ostes annetussedeli, aitad toetada perevägivalla ohvrite psühholoogilist nõustamist MTÜ Naiste Tugi- ja Teabekeskuses ja Tähtvere Avatud Naistekeskuses ning psühholoogilist nõustamist Herbert Masingu kooli miljööteraapilises Pepleri ravikodus.

Annetussedeleid on võimalik osta Stockmanni kaubamaja kassades. Sedelil olev triipkood skaneeritakse ja Sinu ostuarvele lisatakse vastavalt 5 EUR või 10 EUR, mis jõuab läbi Stockmanni abivajavate lasteni. Sedeleid on võimalik annetamiseks kasutada kuni 31.12.2021.

Samuti saad annetada helistades TÜ Kliinikumi Lastefondi annetustelefonile

helistades 900 5025, annetad 5€
helistades 900 5100, annetad 10€
helistades 900 5500, annetad 50€.

Detsembrikuus tehtud annetused suunatakse kõik psühholoogilise abi võimaldamiseks.