Andmete turvalisus

KKK
Lepingutingimused
Maksemeetodid
Tarnetingimused
Tagastused

ANDMETE TURVALISUS

STOCKMANN GARANTEERIB INTERNETIPOES OSTUDE TEGEMISEL TURVALISUSE.

Me kohtleme tellimuse esitamisel sisestatud kliendiandmeid täieliku konfidentsiaalsusega ja ei avalikusta neid kunagi kõrvalistele isikutele.

Ühendus Stockmanni ja teie arvuti vahel on kaitstud SSL/TLS krüpteerimisega. SSL/TLS krüpteerimisprotokollid kaitsevad andmesidet privaatse ühendusega, mis takistab kõrvalistel isikutel teie konfidentsiaalsete andmete vaatamist või muutmist. SSL/TLS krüpteerimist kasutavad Soome internetipangaplatvormid ja muud turvalist ühendust nõudvad internetiteenused.

shop.stockmann.com internetipoes krediitkaardiga maksmisel kasutame teie maksetehingu turvalisuse tagamiseks Verified by Visa ja MasterCard SecureCode autentimissüsteeme. Teie turvalisuse nimel ei salvesta me kunagi mistahes tellimuse etapis teie krediit- või deebetkaardi numbrit, et vältida teie andmete hilisemat väärkasutamist.

Andmete turvalisuse nimel ei kuvata meie internetipoes kunagi automaatselt teie Stockmanni kaardi tervet numbrit ega muid selliseid andmeid, vaid osa numbrist asendatakse tärnidega (*).

KÜPSISTE KASUTAMINE

shop.stockmann.com veebileht kasutab klientidele parima võimaliku teenuse osutamiseks küpsiseid. Meie veebilehe külastamisel võime paigaldada teie brauserisse internetipoe toimimiseks hädavajalikke küpsiseid. Küpsised koguvad statistilistel eesmärkidel kasutatavaid andmeid, näiteks meie veebilehel külastajaliikluse jälgimiseks ja kolmandate isikute teenuste kaudu suunatud reklaamide näitamiseks. Näited sellistest teenustest on Google Analytics ja Facebook.

Küpsiste kasutamine internetipoodides ja teistes internetiteenustes on tavaline. Need on väikesed failid, mis salvestavad veebilehe serverist külastaja arvutisse edastatavaid autentimisandmeid. Me kasutame küpsiseid selleks, et külastajad saaksid meie veebilehel sama seansi käigus ühelt teenuselt teisele liikuda. Külastajad ei näe küpsiste kasutamist ja need ei mõjuta külastaja arvutit.

Me kasutame küpsiseid ka meie internetipoes külastajaliikluse jälgimiseks, et saaksime oma teenuseid parendada. Stockmanni internetiteenustes külastajaliikluse jälgimisel analüüsime selliseid andmeid nagu millistele veebilehtedele külastajad saabuvad ja millistelt lehtedelt nad lahkuvad, samuti milliseid tootelehti ja muid lehekülgi nad ostu tegemiseks kasutavad.

Üldiselt muudab küpsiste kasutamine internetipoe kasutamise ja näiteks poodi sisselogimise meie klientidele lihtsamaks. Lisaks sellele võimaldab küpsiste kasutamine luua meie internetipoe kasutajate kohta erinevaid kombineeritud andmeid.

Küpsistega kogutud andmed on anonüümsed, kuid need saab seostada kasutajalt saadud isikuandmetega ja kasutada suunatud reklaami esitamiseks (kaasa arvatud reklaami uuesti sihtimiseks). Reklaami uuesti sihtimine tähendab, et teile võidakse teistel veebilehtedel kuvatavates reklaamides näidata tooteid, mida te hiljuti meie internetipoes vaatasite või muid sarnaseid tooteid.

Küpsiste kasutamine on turvaline ja need ei kahjusta külastajate arvuteid ega faile. Küpsised saab internetibrauseri seadetes ka keelata. Kui olete küpsised välja lülitanud, ei pruugi meie veebilehe lehitsemine olla aga kõige sujuvam. Soovitame parima ostukogemuse tagamiseks shop.stockmann.com internetipoes küpsised kindlasti lubada.

Külastajaliikluse jälgimiseks kasutame partnereid, kes analüüsivad meie nimel andmeid ja aitavad meil mõista, kuidas meie veebilehte tuleb arendada. Külastajaliikluse jälgimiseks kasutatavad andmed on anonüümsed. Me ei avalikusta oma partneritele kunagi teie poolt registreerumisel või tellimuse esitamisel antud isikuandmeid.

Pärast seansi lõpetamist tuleks brauseri vahemälu kustutada, eriti kui kasutate ühiskasutuses olevat arvutit. Seda saab teha brauseri internetiseadetes.

Kui teil on küsimusi meie internetipoe toimimise kohta, võtke ühendust meie klient@stockmann.com klienditeenindusega.

GOOGLE ANALYTICSI KASUTAMINE

Veebileht shop.stockmann.com kasutab Google Analyticsit, mis on Google Inc.’i analüütiline tööriist. Google Analytics kasutab küpsiseid (tekstifaile) shop.stockmann.com lehekülje kasutuse analüüsimise tõhustamiseks. Google saadab ja salvestab küpsiste poolt genereeritud andmed veebilehe külastuse kohta, kaasa arvatud teie IP-aadressi, erinevates riikides asuvatesse serveritesse. Andmeid võidakse töödelda teie elukohariigist erinevas riigis. Andmeid kasutatakse külastajate veebilehtede külastamise analüüsimiseks, veebilehel tehtavate tegevuste kohta aruannete koostamiseks, suunatud reklaami näitamiseks ja veebilehe ja interneti kasutamisega seotud teenuste pakkumiseks.

Google võib edastada andmed kolmandale isikule ka siis, kui see on nõutav seaduse kohaselt või kolmas isik töötleb andmeid Google’i nimel. Teie IP-aadressi ei seostata muude andmetega, mis Google’il võivad teie kohta olla. Küpsised saab veebibrauseri seadetes keelata. Pange tähele, et veebilehe mõned funktsioonid ei pruugi küpsiste keelamisel toimida.

Veebilehe kasutamisega nõustute, et Google töötleb teie andmeid käesoleval lehel eelnevalt selgitatud viisil ja kooskõlas Google’i andmekaitsepoliitikaga.

FACEBOOKI CUSTOM AUDIENCES TÖÖRIISTA KASUTAMINE

Me kasutame shop.stockmann.com veebilehel Facebooki Custom Audiences tööriista. Meie veebilehte külastades luuakse teie brauseri ja Facebooki serveri vahel reklaami uuesti sihtimise kood. See kood annab Facebookile teada, et teie IP-aadressilt külastati meie internetipoodi. Facebook sobitab meie veebilehe külastuse teie kontaga, mis võimaldab meil kasutada neid andmeid Facebookis reklaami näitamiseks. Stockmannil ei ole juurdepääsu ühegi üksikisiku internetikäitumisega seotud andmetele.

Lisateavet selle kohta, kuidas Facebook teie andmeid kogub ja kasutab, oma õiguste kohta ja selle kohta, kuidas oma privaatsust kaitsta, leiate Facebooki andmepoliitikast.

Facebookis reklaamieelistuste all saate Facebooki Customs Audiencesi ka blokeerida.

TEILE MEELEKOHANE PERSONALISEERITUD SISU

Me kogume andmeid oma veebilehtede kasutamise kohta selleks, et soovime pakkuda teile parimat võimalikku kasutajakogemust. Kasutajaandmetel põhineva analüütika kasutamisega saame luua asjakohased rühmad, millele saadame neile võimalikult meelepärast suunatud sisu. Selline suunatud sisu võib koosneda näiteks huvipakkuvatest reklaamidest või muust kommunikatsioonist.

Võime suunata oma reklaami ka teiste sisuavaldajate teenuste kaudu. Näiteks võidakse kasutajale näidata Stockmanni reklaame teistel veebilehtedel. Me ei avalikusta sihtrühmi puudutavaid andmeid ega muid meie valduses olevaid kliendiandmeid teistele avaldajatele. Välistes teenustes kuvatavad reklaamid luuakse samuti ainult Stockmanni enda eesmärkidel.

Võime luua koos oma partneritega sihtrühmi ka välistelt veebilehtedelt kogutud külastajate andmete põhjal. Sellisel juhul veendume alati, et meie partneril on õigus Stockmannile oma külastajate kohta selliseid andmeid avalikustada.

Võime sobitada brauseriga seotud teenuste ja veebilehtede kasutamist puudutavad andmed meie klientidega ainult siis, kui kasutaja logib Stockmanni internetipoodi oma kasutajatunnusega sisse. Kui kasutaja logib meie internetipoodi sisse erinevate seadmetega, näiteks nutitelefoni ja lauaarvutiga, saame sobitada erinevad külastused sama kliendiga. Andmete sobitamine ja kliendiandmete töötlemine toimub ainult Stockmanni organisatsiooni siseselt.