Maksemeetodid

Andmete turvalisus
KKK
Lepingutingimused
Tarnetingimused

MAKSEMEETODID 

MASTERCARD, VISA ja SWEDBANK, SEB, LHV ja Luminor pangalinkidega 

 

Tähelepanu! Kui esineb häireid makse teostamisel, kontrolli, et Sul oleks arvutis lubatud pop-up akende funktsioon. 

 

E-poes tehtud ostude eest saab tasuda MasterCard ja Visa maksekaartidega ning SWEDBANK, SEB, LHV ja Luminor pangalinkidega. 

MasterCard ja Visa maksekaartidega saab maksta juhul, kui oled lubanud oma kaardile internetiostud (interneti ostude võimaluse peab iga uue kaardi puhul eraldi aktiveerima), kuid arvesta ka sellega, et Sinu kaardil võib olla internetiostude tegemiseks turvaliste ostude limiit. Seda saab kontrollida ja muuta kas internetipangas või pangakontoris. Stockmann MasterCardi saab aktiveerida internetimaksete tegemiseks Luminor pangas. 

Tasuda saab nii deebet- kui krediitkaardiga. Deebetkaardiga tasumisel võetakse maksesumma Sinu pangakontolt ja krediitkaardiga tasumisel esitatakse maksearve krediitkontole. 

Meie e-poes tehakse kaardimaksed Nets SSL-kaitstud ja Adyen SSL-kaitstud maksemeetodiga. Meie ettevõttel ei ole juurdepääsu Sinu kaardiandmetele ning maksekaardi andmeid ei salvestata meie süsteemidesse. 

Firmakaartidega maksmise puhul tuleb meeles pidada, et e-poe ostudele antud hetkel ei ole võimalik vormistada eraldi arvet firma nimele. Arveid firmale saab vormistada ainult füüsiliselt kaubamajas sooritatud ostude puhul.

 

Pangalinkidest on kasutusel SEB, Swedbanki, LHV ja Luminor pangalingid. 

 

Meie e-pood kasutab rahvusvahelisi Verified by Visa ja Mastercard SecureCode autentimisteenuseid, mida kasutatakse kaardiomaniku isikusamasuse kontrollimiseks, kui kaart on seotud Verified by Visa ja Mastercard SecureCode teenustega. Makse teostamisel sisestad esmalt kaardinumbri, kehtivusaja ja CVV-koodi. Seejärel kinnitad oma ostu internetipanga kasutajatunnuse või parooliga. Sisestatud andmeid, näiteks Sinu internetipanga kasutajatunnust, ei edastata Stockmanni e-poele. 

 

AMERICAN EXPRESS 

 

Kõikide stockmann.ee veebilehe ostude eest saab tasuda American Express kaardiga. Sisesta maksevormile CVV2/CVC2/CID väljale kaardi esiküljel olev 4-kohaline number. 

Internetimakse tegemisel tuvastatakse Sind American Express SafeKey® teenuse abil, mis kasutab 3-D Secure® protokolli. Ostu autentimiseks võidakse Sinult küsida 6-kohalist ühekordset koodi, mis saadetakse Sulle e-posti ja/või tekstisõnumiga. Kui osaled Membership Rewards® programmis ja Sinu kontol on piisavalt punkte, antakse Sulle võimalus kasutada ostu eest tasumiseks punkte. 

Kui oled tasunud oma tellimuse eest maksekaardiga ja soovid tooted tagastada, tagastatakse summa Sinu maksekaardile.