Kevade sisustustrendid

 

Kevad toob koju rõõmu, värvi ja mängulisust. Trendikaimad sisustusvärvid on justkui segatud maiustustest: magusad prantsuse pastillid ja hapukad puuviljakommid sulavad omavahel kokku. Hooaja kujundustrendides pannakse rõhku, nagu ikka, lillemustritele ning uutes disainitrendides on palju värvi ja mängulisust. Oleme kokku pannud kevade kõige ahvatlevamad sisustustrendid ja inspireerivamad uudised.

 

VÄRVIKÜLLASED PASTELLID


 

Kodu detailid toovad nüüd meelde õrnalt ahvatlevad prantsuse pastillid ja maitsvad sorbeedid.  Lavendli, mündi, virsiku ja teiste pastellvärvide vastandiks on neutraalsed toonid.

       

 

 

KODU KOMMIVÄRVIDES

 

 

Hooaja erksad trendivärvid rõõmustavad nüüd nii rõivastes kui kodutekstiilides, mööblis ja nõudes. Pinnal on muuhulgas särtsakas elektrisinine, metsik roheline, päikeseline oranž ja tugev magentapunane, mille Pantone valis aasta trendivärviks.

                  

KODU ÕITSEB

 

 

Lilled on kindel kevade märk ning värskendavaid lillemustreid näeme sel kevadel nii sisekujundustekstiilides kui ka nõudes. Nendega saab interjööri lihtsalt ja kiiresti kevadist ilmet tuua. Millist värvipaletti eelistad Sina – kas troopilistes värvides, roosat või rohelist?

        

 

 

KODU UUED DISAINIKLASSIKUD

 

 

Sisekujunduses tehakse ruumi uutele disainiklassikutele. Kaasaegses disainis kasutatakse klaasi, terast ja pöökpuud, kuna need pakuvad esteetilisust ja funktsionaalsust. Uued kujundussuunad köidavad tähelepanu ka oma isikupäraste vormide ja ergaste värvidega.

                 

 

Kevad toob kaasa värskeid ja inspireerivaid trende kodukaunistamises, mille hulgas troonib kirgaste värvide särav mitmekesisus. Võimalused on piiritud ning mängulise värvipaleti kasutamisel on võimalik luua kodune atmosfäär, mis kiirgab rõõmu ja elurõõmu. Olge loovad ja avastage uusi võimalusi, kuidas oma kodu kevadvärvides särama panna!