Toidame suhteid

Toit on alati olnud tähtis osa Stockmannist. Hea toit on see, mis aitab inimesi kokku tuua. Hea toidu ümber kogunevad perekonnad, seda jagavad sõbrad ja kolleegid, seda naudime ka vaid iseenda seltskonnas. Hea toit avab keelepaelad ja südamesopid.

Stockmann Delikatess toob Sinuni kõige erilisemad toorained ja kompromissitu kvaliteedi. Meilt leiad suurima valiku hõrgutusi, mis pakuvad unustamatuid maitseelamusi. Inspiratsiooni leiab nii innukas toidunautleja kui treenitud maitsemeeltega tippkokk.

Delikatessi kaubavalikust leiad rikkaliku valiku mereande nagu homaarid, austrid, kammkarbid, krevetid, tursk ja veel palju teisi eksootilisi, kui ka kodumaiseid maitseid.
Antrekoot, lambakarree, vutt, veisepõsk on vähesed esile toodud maitsed rikkalikust lihaleti valikust, millega enda söögilauda rikastada. Värske ning kvaliteetse liha jõudmise eest letti hoolitsevad Stockmanni lihameistrid. Gurmeeletis toome Sinuni valmistoitude aegumatud kliendilemmikud kui ka üllatavad uued ja imelised maitsed, mille valmistavad kohapeal Stockmanni kokad.
Puu- ja juurviljad jõuavad müügisaalis läbi parimate partnerite ning nii mõnigi puu- ja juurvili jõuab meieni teiselt poolt maakera otse puu otsast.  Lisaks ei puudu Delikatessist kõik muud igapäeva eluks vajalikud majapidamistarbed.

Vaata kõiki tellitavaid hõrgutisi SIIT!

Stockmanni kaubamaja on avatud järgmiselt:

E-L 9.00-21.00

P 10.00-21.00

Tule ja lisa enda kodusele gurmeeõhtusöögile lugusid, jagamist ja ookeani kohinat!