VIP päeva loosimise tingimused

Kampaania tingimused

Kampaania „Sinu Ilu VIP päeva ostuloos“ osalemise tingimused

– Loosimises osalevad kõik 4. novembril 2020 a. iluosakonnast ostu sooritanud ja selle oma personaalse Stockmanni püsikliendikaardiga kassas registreerinud kliendid. Püsikliendikaardi registreerimisega kinnitab klient esitatud andmete õigsust, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kehtestatud kõikide kampaania tingimustega.
– Kampaaniast ei ole lubatud osa võtta korraldajaga otseselt seotud isikutel (töötajad, omanikud, kampaaniaga seotud partnerid ja nende lähedased perekonnaliikmed).
– Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
Loosimised:
– Iga püsikliendikaardiga registreeritud ost annab ühe hääle loosimisse.
– 5.11.2020. võetakse hommikul kassasüsteemist automaatselt välja eelmisel päeval iluosakonnast ostud, mis on seotud Stockmanni püsikliendikaardiga. Nende ostude vahel loositakse välja auhind, 100 euro väärtuses Stockmanni kinkekaart.
– Kui ühe ja sama kliendikaardiga on seotud rohkem kui üks ost, siis osalevad loosimises kõik need ostud. See tähendab, et mida rohkem oste on püsiklient loosimisele eelnenud päeval Stockmannis teinud, seda suurem on tema võiduvõimalus.
– Auhinna kättesaamise eelduseks isikut tõendav dokument.
– Kampaania auhinda ei ole võimalik välja võtta rahas.
– Võitjaga võetakse personaalselt ühendust.

Muud tingimused:
– Korraldajal on õigus tühistada esialgne võitja ja valida uus juhul, kui selgub, et võitja on eksinud reeglite ja tingimuste vastu.
– Võitja saab auhinna kätte Stockmanni kaubamajast isikut tõendava dokumendi alusel.
– Võitjal on kohustus auhinnale järgi tulla hiljemalt 5.02.2021.
– Kõik osalejad vastutavad ja kannavad ise kõik kulud, mis neil kaasnevad kampaanias osalemisega.
– Korraldaja ei vastuta antud kampaanias osalemise käigus tekitatud vigastuste ja kahjude eest.
– Stockmanni püsikliendikaardiga seotud ja ostu sooritades registreeritud isikuandmeid kasutatakse vaid antud kampaania ja sellega seotud tegevuste käigus ning ei edastata kolmandatele osapooltele, mis pole antud võistluse ja kampaaniaga seotud.
– Kampaania korraldaja on STOCKMANN AS, Liivalaia 53, Tallinn, Harjumaa, 10145, registrikood: 10005122, telefon 6339539.
– Küsimused/kommentaarid palume esitada e-mailiga aadressile klient@stockmann.com
– Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult e-maili teel klient@stockmann.com, märksõna: Sinu Ilu VIP päeva ostuloos. Laekunud pretensioonidele ja küsimustele vastatakse 14 tööpäeva jooksul.