Monbento toidukarbid

  

Monbento – funktsionaalsed toidukarbid

Sõna „bento“ on pärit Jaapanist, seda tuntakse juba 12. sajandist ning see tähendab sisuliselt kodust kaasa võetud einet. Teadupärast kulutavad jaapanlased palju aega, et oma elukaaslastele ja lastele hoolega ettevalmistatud kodutoitu tööle ja kooli kaasa pakkida. Kuna jaapanlased väärtustavad väga ka täisväärtuslikku toitu, on Monbento karbid kahekihilised. Sedasi on lihtne meeles hoida, et lõunaks tuleb süüa nii toitvat sooja toitu, kui ka võtta kõrvale kerge, vitamiine täis salat.

Monbento Original karp on disainitud ning toodetud Prantsusmaal. Imeilus disain, mitmekesised värvid ja leidlik teostus muudavad Monbento tooted ideaalseks kaaslaseks kiire elustiiliga inimestele. Loomulikult on kõik karbid BPA vabad ning valmistatud väga kvaliteetsetest plastidest, mis peavad vastu nii nõudepesumasinale, mikrolaineahjule, sügavkülmale, karbi maha kukkumisele kui ka muidugi Violettale. Tahad teada, mis on Violetta? Loe lähemalt SIIT. 

 

Karbi juurde pakume ka Monbento söögiriistade komplekti, mille nuga, lusikas ja kahvel mahuvad väga hästi Monbento karbi kaane alla.

Mugavad, kergesti kasutatavad ja funktsionaalsed toidukarbid ning söögiriistad leiad 1. korruse Stockmann Delikatessi gurmeeleti lähedusest ja 4. korruse koduosakonnast.