ILUKOOL: 3 lihtsat soengut

Vahel tahaks lahtiste juustega midagi ette võtta ning nad kuidagi elegantselt soengusse sättida. Küll aga puudub selleks tihti aeg ning ideed. Jagame paari ülimalt lihtsalt nippi, kuidas sekunditega kogu soengule värske ilme anda.

 

Kohev hobusesaba

Jaga juuksed sektsioonidesse ja harja pealmine osa külgedelt taha ning kinnita juuksekummiga kohevasse patsi. Kohevuse lisamiseks võid  juukseid alt veidi tupeerida ning ideaalne on selleks CHI spetsiaalne tupeerimishari.

Kammi ka alumised juuksed üles patsi ning peale pihusta juuste silumiseks Balmain spreipalsamit, mis turritavad kiharad ilusti taltsutab.

Nii oled saavutanud kohevama ja trendikama versiooni hobusesabast.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alterna Caviar CC-kreem 31.90; CHI tupeerimishari 7.90; Balmain siluv spreipalsam 26.90

 

Klambritega kinnitatav krunn

Lihtne edasiarendus hobusesabast on krunn, mida soosib nii trendiraport kui kontorietikett. Keeruta hobusesabas olevad juuksed ümber juuksekummi ning kinnita eri kohtadest juukseklambritega. Oledki valmis kiireks tööpäevaks!

Trendikas krunn

Kui lihtsalt ülespandud soengust on veel vähe, siis kaunista end ka efektsete aksessuaaridega, mis aitavad massist eristuda. Soovitame Evita Peroni juukseklambreid ja -aksessuaare, mille valikust leiab endale sobiva ka kõige nõudlikum maitsemeel. Rohkem on uhkem!

 

 

 

 

 

 

 

 

Evita Peroni juukseklamber 33.00; Evita Peroni juukseehe 28.00