Kingiideed moodsale mehele ja naisele

Käes on aasta ilusaim ja maagilisem aeg – jõulud. Ühtlasi on see ka kiire ja saginat täis aeg. Selleks, et ettevalmistuste tegemine veidi muretumalt kulgeks, oleme kokku toonud mõned selle aasta ihaldatuimad kingitused meestele ja naistele.

 

KLASSIKALISED KINGID, MILLEGA ON VÕIMATU EKSIDA
Kui otsid kinki, mis oleks ühtviisi nii praktiline kui stiilne, siis on meie soovitus lühidalt – back to basics. Need on kvaliteetsed kingid, mis lähevad kindlasti asja ette ning sobivad igas vanuses mehele ja naisele, olgu tegu isa, vanaisa, ema, vanaema või lapsepõlvesõbraga. Erilisuse lisamiseks eelista põnevaid disaine ja luksuslikke matejale.


KINGITUSED MOODSALE MEHELE VÕI NAISELE

Kui kingisaaja on üks neist, kes näeb alati veatu välja, siis tee talle kompliment samasuguse põhjalikkusega läbi mõeldud kingi näol nagu tema outfit ja tõenäoliselt ka kodu on. Iga detail on oluline ning kvaliteet on alati tähtsam kui kvantiteet.

Kui vajad lisainspiratsiooni , siis häid ideid meestele võid leida ka meie isadepäeva kingiideede hulgast. Vaata lisaks siit!


KINGITUSED KODUSISUSTUSE FÄNNIST TOIDUNAUTLEJALE

Kui sinu lähedaste hulgas on neid, kes lisaks kaunile kodusisustule peavad lugu ka heast toidust ning selle valmistamisest, siis üllata teda uuendusliku köögimasina või stiilsete tarvikutega. Lisa kindlasti kodumaiseid kodutekstiile ja ahvatlevaid tooteid Stockmann Delikatessi lettidelt.


Veel kingiideid Stockmanni püsikliendikataloogist, uudiskirjast ning muidugi kaubamajas kohapeal.

Kõik Stockmannist ostetud kingid pakitakse 4. korruse pakkeletis TASUTA!

Kohtumiseni Stockmannis ja imelist jõuluaega!